MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Повернути дівчину
knopaДата: Понеділок, 19.06.2017, 12:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Справжні стосунки тривають без влади, нерівності та розумових ігорЗгадати перші дні стосунків, коли партнер не може достатньо насолодитися вашою присутністю. Постійно дзвонить розмовляє годинами по телефону, а то і всю ніч. Зараз той час минув, і вже немає метеликів в животі, тільки від однієї думки про свою половинку. Іскра зникла, але досі відчуваєте романтичні почуття до нього. При цьому присутнє відчуття того що партнер не піклується достатньо про стосунки — або, не настільки сильно як ви. Відносини не приносять тої радості?
 
Цілком природно почувати себе тривожно і сумно, коли це відбувається. Ваша біль може привести вас до спроби використання різних тактик маніпуляцій, для того аби взяти верх у стосунках. Але грати в ігри, за для того щоб отримати або повернути владу у відносинах, неминуче призведе до загибелі. Є багато відносин, в яких одна людина має більше енергії, ніж інша, такі стосунки мають тенденцію бути надзвичайно нездоровими. Фізично або усно, від образливого ставлення до матеріальних речей. Відносини в яких один партнер має більше активів, ніж інший (які не є спільним майном), часто приречені на провал або можуть призвести до смутку і нещастя.
 
Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер віддаляється, ви не маєте намагатися повернути (або відновити) владу у ваших стосунках. "Влада" не дасть вам те, чого ви хочете. Те, що ви дійсно хочете, це бути коханим, відчувати щоб ваша любов взаємна, похвали, захоплення і поваги. Ваші негативні почуття з приводу ваших відносин, виникають через передбачувану відсутность цих ознак.
 
Як вам отримати все це назад? Яким чином діяти, щоб відновити взаємну любов? Ось п'ять речей, які ви можете зробити, для того щоб допомогти відновити пошкоджені відносини:
 
1. Відпустити на трохи.
Якщо ви відчуваєте, що ви втратили владу в стосунках, це може бути тому, що ви були дуже нетерплячі, до того щоб проводити час з іншими значними речами які би штовхали відносини вперед. Ви не можете поспішати, і, сподіваюся ваші відносини не є єдиною пристрастю у вашому житті. Витрачайте час на інші інтереси (спорт, хобі, школа, робота і т.д.) і дайте вашому партнерові простір, який він або вона потребує.
 
2. Перестати грати в ігри.
Багато онлайн "експертів" скажуть, почати грати в силові ігри, щоб повернути кохання у ваші стосунки, або розпалити іскру. Не роби цього. Якщо ви навмисно ігноруєте свого партнера або навмисно діятимете холодно, і триматимете дистанцію то ви граєте в гру. І хоча така поведінка може призвести до підвищеної уваги з боку партнера протягом короткого часу, це не матиме довгострокового впливу на ваші відносини. Якщо ви часто грубі , а ше почнете ігнорувати партнера чи відноситися холодно, то ваш партнер в кінцевому підсумку втратить інтерес до вас.
 
3. Поважати бажання вашого партнера.
Ясно зрозуміло, що не всі бажання повинні бути задоволені — наприклад, якщо ваш партнер хоче сексу втрьох, а ви зовсім ні. Але якщо не виконувати бажання вашого партнера то це зовсім не означає що це неповага до нього або неї за те, що він має конкретні бажання. Повага-це один з найбільш важливих факторів у відносинах. Якщо ви втрачаєте повагу партнера, або вони втратять повагу до вас, вашим відносинам може бути завдано непоправної шкоди. Для того щоб показати повагу до партнера, потрібно перестати концентруватися на негативі у ваших відносинах і коментувати позитивні сторони. Будьте щедрі з компліментами і дбайливо поводьтеся. для того щоб повернути до себе повагу, навчися встановлювати межі.
4. Встановити межі.
Аби повністю зрозуміти поведінку вашого партнера, бій триватиме всередині вас але не робіть цього під час пиття алкоголю. Якщо ваш партнер буде діяти таким чином. Що даватиме вам образливі зауваження, вказучи на те, що колись було поганого між вами,.То потрібно тримати гучність Вашого голосу низькою, і використовувати своєрідний тон.  
 
5. Загладити минулі гріхи.
Якщо ти зрадив вашому партнерові, Ви повинні щиро вибачитися, і прийняти те що ваш партнер може не довіряти тобі і любити тебе так, як він чи вона колись було.  Єдине, що можна зробити в цій ситуації (якщо у вас закінчилася зв'язок з іншою людиною і щиро висловив своє співчуття до свого партнера), це показувати, як сильно ви любите свого партнера кожного дня. Припускаючи, що Ви не здійснювали інших зради, і що ви все ще з вашим партнером, він або вона може в кінцевому підсумку повернутися, щоб любити і довіряти тобі.
 

Джерело: https://www.psychologytoday.com/blog....ionship
 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.10.2017, 22:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Зарубайте собі на носі правила: ніколи не показуйте своїх ревнощів! Цим, ти завишаєш значущість іншої людини і занижуєш свою, роблячись слабким та нікчемним. І до того ж ревнощами, ти показуєш, що ти впав у залежність від людини. Ніколи не подавай виду, що ти ображений! Зроби вигляд, що тебе взагалі не можна ні засмутити, ні образити. Ніяк і ніколи. Люди які тебе поважають, ніколи не дозволять собі тебе образити. Інші ж не повинні заслуговувати ні твого товариства, ні твоєї уваги. Завжди контролюй свої емоції! Якщо не виходить - то вчися.Надлишок емоційності, часто веде до помилкових дій (от як у тебе зараз). Не втрачай контролю над своїми розмовами і діями! Ти не п'яний тракторист із села. Май культуру мовлення і поведінки. Ти завжди повинен бути спокійний і незворушний. Перед будь-якою ситуацією.
 
А що стосується твоєї історії, то "відмиватися" тобі доведеться довго. Мені здається, що тобі треба пустити свою дівку в "ігнор". Нехай трохи заспокоїться, так і ти, теж "остудиш" голову. Якщо будеш зараз намагатися її повернути, отримаєш нову порцію лайна і за новою, зірвешся сам.
Прикріплення: 4503922.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 26.11.2017, 14:11 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4517
Автор Ігнор!!! 1) ти її кинув, показав себе ненадійним, хуйовим партнером.
2) ти зміг собі зустрічатися з дівчиною, яка виявилася гіршою ніж ти. Дівчата краще для тебе недоступні.
3) вона собі знайшла васька, який виявився краще тебе

Так от з урахуванням цих 3х факторів ти сильно втратив у значущість для неї. Іншими словами - ти їй тепер їй не потрібен. І тут щоб повернути - потрібно набрати значущості за рахунок інвестицій в себе. Тобто ти повинен реально стати краще:
1) У тебе повинні з'явитися охуенні дівчата і секс з ними 
2) Ти маєш сам ставати краще - хороші результати у спорті, гарне тіло, збільшений дохід

Тільки тоді твоя значимість зросте достатньо, щоб ти її повернув. Від того, що ти 1-2 тижні будеш сидіти вдома і дрочити за компом, твоя значимість не виросте.
Прикріплення: 4116116.jpg (22.2 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом