MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Остання надія середа.
Остання надія середа.
knopaДата: Понеділок, 19.06.2017, 23:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Для мене твоє, рішення тяжке. Почуваю себе використаним .... чому не бачила після двох...трьох...чотирьох... років зустрічань що все так погано зі мною.(( Адже, поводився максимально стабільно як тільки може бути. Протягом всього цього часу  не зрадив а ні щось робив такого, після чого ти б сказала досить і не витримала. В середині все було настільки серйозно що я хотів заручитися з тобою як ти закінчиш магістратуру..бути у львові. ( Жити з тобою буде чудово адже я буду спокійний від того що насолоджуся фізичною присутністю а взамін буде багато вільного простору....!

Прекрасно, знаєш, як чудово справляюся з твоїм характером. І стосунки зі мною це ще легкість адже я від тебе нічого вимагаю...

Хочу правду((  Якщо, є почуття то ще може бути спроба та зміна твого складного рішення....а як вони відсутні.... то вже все...Спробуй, відчути чи я твоя людина це не важко.

Що не кажи але за цей час ми притерлися. І такою як ти зараз є ніхто не буде сприймати.....
У мене є ніжність та багато любові(
 
knopaДата: Вівторок, 20.06.2017, 14:59 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Ти памятаєш, як ми зустрілися з тобою? Яке було чудове тепле літо...Для мене було якось несподівано неочікувано те як ти мене міцно обняла при перші зустрічі...( Напевне ти все знала(

Для мене твоє, рішення тяжке. Мені скільки всього хочеться тобі сказати....Почуваю себе використаним...(( Адже, поводився максимально стабільно як тільки може бути. Протягом всього цього часу, не робив щось такого після чого ти б сказала досить і не витримала.

В середині все було настільки серйозно що хотів жити з тобою. Було би чудово адже був би спокійний тому що ти поруч насолоджуся фізичною присутністю а взамін буде багато вільного простору....! Мені з тобою добре затишно спокійно…

Прекрасно, знаєш, як чудово справляюся з твоїм характером. І стосунки зі мною це ще легкість адже я від тебе нічого вимагаю...Що не кажи але за цей час ми притерлися. І такою як ти зараз є ніхто не буде сприймати як я.....

У мене є ніжність та багато любові( Хоча внутрішньо відчуваю пустоту…Просинаюсь… Розумію що це реальність і що все це відбувається насправді. Дивно…Вже не розумію нічого…Я загубився в цьому світі....дуже хочу стояти зараз на вершині гори щоб віяв вітер розкинути руки всторони і кричати довго і голосно! Не можу нічого з цим зробити. Мені болить. Я стараюсь подавляти в собі це, стараюсь не думати про тебе.....

....ці чотири стіни пригнічують мене. Можливо, я втратив довіру і все що по частинках збиралось за ці 6 років з тобою. Але в мене залишилось кохання  я кохаю тебе ще більше.((( Я не знаю куди себе подіти та що робити. Як можна викреслити цілі 6 років життя з тобою?

Все що ми пережили за цей час.... як можна все це просто викинути? Та з легкістю виставити мене за двері???Хоча я сам у всьому винен , не зробив тебе щасливою,

Вибач,що відволікаю тебе якщо ти все таки читаєш це

.P.S. У всьому потрібно шукати вирішення проблеми та компроміс....

ПРОСТО ТАК......................Ти памятаєш як ми зустрілися з тобою??Було чудове, тепле літо.Це було
якось несподівано неочікувано для мене....Напевно доля вирішила звести
нас....напевно потрібно було, щоб ми познайомились...адже до цього ми не
знали про існування один одного.Можливо я одразу в тебе закохалася,
хоча, ні...напевне з часом, просто ніхто не може пояснити
слово,,кохання,,, для кожного воно різне, кожна людина розуміє його
по-своєму.Напевне для мене ти був просто ілюзією, хоча ні, ти був
реальністю  в моїй долі. Ілюзією для мене стало твоє кохання, всі ті
слова, що ти мені говорив.Я просто в них вірила......Ти так швидко
зявився в моєму житті, і так швидко тебе не стало в ньому, що просто не
віриться, що це дійсно відбувалося колись з нами...Тепер ми стали просто
чужими, ніби і незнали ніколи один одного.Тобі зараз добре....То
напевно хай краще буде так, ніж так, як було.Для тебе я була тягарем, а
зараз ти вільний....Навіть не знаю, що відчую, якщо колись тебе
побачу.Минають дні і намагаюся  забути про тебе, хоча моє серце ще й
досі памятає  тебе.Памятає твоє імя....очі...поцілунки...слова...памятає
всього тебе.Навіть, якщо сніг засипить наші шляхи, все-одно колись ми
зустрінемось, я просто хочу поглянути в твої очі, поглянути і все
зрозуміти...Ми просто не змогли зрозуміти один одного, а можливо і не
намагалися.Багато недосказаного - це все, що залишилося від наших
стосунків....багато чого я ще не встигла тобі сказати.Хоч і були наші
стосунки недовгими, але мені було добре з тобою)))Ми зараз далеко один
від одного, а хотілося б тебе побачити.Ти навіть не думаєш про це...Ти
просто не здогадуєшся про саму важливу річ житті...Ти навіть не можеш
собі це уявити.Але я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ.
 
knopaДата: Вівторок, 20.06.2017, 15:25 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Для мене твоє, рішення тяжке. Мені скільки всього хочеться тобі сказати....Почуваю себе
використаним...(( Адже, поводився максимально стабільно як тільки може
бути. Протягом всього цього часу, не робив щось такого після чого ти б
сказала досить і не витримала.

В середині все було настільки серйозно що хотів жити з тобою. Все би вийшло адже був би спокійний
тому що ти поруч, насолоджувався фізичною присутністю а взамін  багато
вільного простору.! Сама знаєш як мені з тобою добре затишно спокійно поруч…

Чудово знаєш, як прекрасно справляюся з твоїм характером. Що не кажи але за цей час
ми притерлися. І такою як ти зараз є ніхто так не буде сприймати як я.....

У мене є ніжність та багато любові( Хоча внутрішньо відчуваю
пустоту…Просинаюсь… Розумію що це реальність і що все це відбувається
насправді. Дивно…Вже не розумію нічого…Я загубився в цьому світі....дуже
хочу стояти зараз на вершині гори щоб віяв вітер розкинути руки
всторони і кричати довго і голосно! Не можу нічого з цим зробити. Мені
болить. Я стараюсь подавляти в собі це, стараюсь не думати про тебе.....Хоча я сам у всьому винен , не зробив тебе щасливою.
Можливо, якби ми зустрілися у більш зрілому віці,то нам би не довелося "дорослішати" та нести так багато вантажу негативного в майбутнє. За цей час, я тебе добре знаю і попереду стабільне "робота-дім-робота" все може ще бути добре.

Можливо, я втратив довіру і все що по
частинках збиралось за ці 6 років з тобою. Але в мене залишилось кохання..((( Як
можна викреслити цілі 6 років життя з тобою?
Все що ми пережили за цей час....

Ти памятаєш, як ми зустрілися з тобою? Яке було чудове тепле літо...Для мене було якось несподівано та неочікувано те як ти мене міцно обняла при
перші зустрічі. Напевне, ніхто так міцно мене не обнімав(

Вибач,що відволікаю тебе якщо ти все таки читаєш це

.P.S. У всьому потрібно шукати вирішення проблеми та компроміс.....давай почнемо?
 
knopaДата: Пятниця, 30.06.2017, 10:03 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Ти мені небайдужа…і я хочу щоб ти була щаслива.Хотів би бутипоруч, хочу , щоб все налагодилося.  Давати свободу,неображати, захистити так щоб відчула себе у безпеці. Аби розуміла що твої
інтереси є важливі для мене… Можливо так, одного дня ти захочеш покластися на
мене та довіритись… врешті решт я є самодостатній та дорослий. Давно… перестав
себе жаліти та взяв себе в руки. Закрий очі, та повір в те що зі мною ти зможеш
бути вільною від обов»язків.  Вибач, що думавтільки за свої почуття. Ярина, я не хочу щоб ти була нещасною( Тобі потрібно
знайти себе , не розчаровуйся в житті. Ти завжди будешмені потрібною.
 
knopaДата: Понеділок, 03.07.2017, 15:11 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
Працюю Яри над собою працюю..мушу навчитися контролювати свої емоції та неістерики. Ти маєш спокійно жити.О то раз ти розізлишся і вже лишаюся з носом…я тебе знаю…щось тобі несподобається і опинюся під плотом… Слідкуй будь ласка в першу чергу засвоїм життям, за своїм хлопцем .Я надіюсь, це було останнє повідомленняв мою сторону від тебе на рахунок того, що ми не можемо бути разом, в іншому же випадку я буду відповідати меншкоректно на такого роду повідомлення.
 
knopaДата: Понеділок, 03.07.2017, 15:48 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
Працюю Яри над собою працюю..мушу навчитися контролювати свої емоції та не істерики. 
О то раз ти розізлишся і вже лишаюся з носом…я тебе знаю…щось тобі не сподобається і опинюся під плотом як зараз…треба бути самостійним. Ти маєш спокійно жити....зустрічаємося ми чи ні... але спокій то головне.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Остання надія середа.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом