MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Розійшлася з хлопцем , за довгий період доки зустрічалися (
Розійшлася з хлопцем , за довгий період доки зустрічалися (
OlenochkaДата: Пятниця, 21.07.2017, 22:04 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Розійшлася з хлопцем , за довгий період доки зустрічалися ( 1 рік) була вірною, не зраджувала, не давала поводу для ревнощів. Не гуляла, забила
на друзів і присвятила себе лише йому. Розійшлися бо зникла іскра і ті
почуття які були колись, залишилася лише звичка, прив'язаність. А будучи
зараз вільною відриваючи на повну , гуляю , п'ю вино з хорошою
компанією до самого ранку і почуваюся дуже щасливою бо поруч є ті люди
які підтримають , забезпечать хороший настрій і кучу яскравих емоцій в
це прохолодне літо) Я зрозуміла , що не обов'язково бути з кимось для
того щоб бути щасливою. І головне не втратити себе і не розчинятися в
людині як цукор в гарячому чаю.




Класичний приклад психологічної проблеми "з крайності в крайність". Що саме цікаве ти кожен раз на початку будеш відчувати ейфорію , але фішка в
тому, що це скороминуче. Проблема в тому що цей принцип маятнику (то ти
вірна святість, потім остання шлюха) тебе як особистість розбалансовує.
Дам пораду. Будь зі своїм мч шлюхою, твори "дурниці" відривайся на
повну. Але в суспільстві "вірною святістю ". Лише така модель поведінки
може принести тобі певний баланс. Це лише порада. А приймати її чи ні це
твій особистий вибір.


вот і молодець. ніколи не потрібно присвячувати себе одній людині і жити тільки нею,ні до чого хорошого це не приводить.

если б ти любилаб такої херні тут не писалаб т ивзагалі себе чуєш іскра не пропадає пока хтось левий непоявиця третій
Прикріплення: 7280931.jpg (26.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 10.07.2018, 08:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Анонімно будь ласка, розійшлися з хлопцем по глупості, ну і я по глупості ляпнула про секс по дружбі, один раз зустрілися, зайнялися сексом, після я була проти так як хочу секс у відносинах, він пропонує ще, але не настаює, хочеш давай, нє то нє, хочу його повернути, але знаю що він не хоче, хоча і любить мене (питала пару разів, казав що любить, але разом не будемо, но казав не за ради сексу 100%) як ви вважаєте чи може його думка змінитись після сексу, і чи стоїть спробувати?
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Розійшлася з хлопцем , за довгий період доки зустрічалися (
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом