MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Текст-розлучення з хлопцем.
Текст-розлучення з хлопцем.
OlenochkaДата: Четвер, 14.06.2018, 22:31 | Пост # 1
Постів: 2135
Якщо хочеш розриву відносин! Звичайно краще зустрітися і пояснити причину і не треба боятися!!!! Розмова ось що допоможе може потім ще і будете разом)! 

Люди бувають різні, ми з тобою випадково виявилися такими, ти дуже хороший, але у нас різні шляхи. я хочу щоб ти був щасливий-ти гідний цього.

Нам не можна залишитися разом, а то потім буде важко розлучитися, а доведеться: -))) Давай я буду твоєю найкращою подругою? Я знаю, що ти гідний кращого, а я дати тобі це не зможу! Ти зустрінеш ту, яка буде з тобою щаслива і зробить тебе щасливим!

Для дівчини:

(Ім'я),знаєш що? Я довго думала як тобі це сказати...загалом, нам треба розтатись,просто я відчуваю що в мене пропадають почуття,справді,і я не хочу мучити ні тебе ні себе,так буде краще для нас двох. Тим більше я зрозуміла що не готова до стосунків,правда ,зрозумій мене )вибач,за те що можливо обідила тебе,але так буде краще,повірь.... Вибач за все... І не тримай на мене зла....

Для хлопця:

Говорити потрібно прямим текстом. Натякам тут не обійдешся, а знущатися над нею щоб сама пішла ти навряд чи станеш. Говори "Вибач, але нам треба розлучитися, я не хочу витрачати свій і твій час, ти не мій типаж, ти ще молода і легко знайдеш іншого, а мені потрібно створювати вже сім'ю, а тебе я на цю роль не бачу". Якось так. Звичайно будуть сльози, крики, але коли дівчина перша від хлопця йде, їй же похер на нього, і на те що він відчуває, тому не бійся, вони більш жорстокі, ніж ми, і рвуть відносини через найдурніші дрібниці просто викреслюючи хлопця з життя і ти зроби так само - викресли її і перемикайся на іншу\інших.

Прикрепления: 7310980.jpg(35.0 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Текст-розлучення з хлопцем.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::