MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зрада » Перегляд порно - це зрада? (Зрада - це фіксоване поняття, яке має меж)
Перегляд порно - це зрада?
OlenochkaДата: Субота, 26.08.2017, 23:17 | Пост # 1
Постів: 1273
Нам на лекції з сімейної психології розповідали досить хороший приклад з реального життя.
До психолога прийшов клієнт - чоловік, який перебуває у щасливому шлюбі. Він дійсно переконав, що шалено любить свою дружину, і у них чудові стосунки. АЛЕ. У клієнта на роботі є досить симпатична і мила співробітниця, з якою йому приємно спілкуватися. Він любить запросити її на чашечку кави, за якої вони мирно розмовляють на різні теми. Тут немає ні напруженої пристрасті, ні якихось таємних бажань. Виключно задоволення від такого проведення часу.
Власне, проблема, з якою звернувся даний чоловік - це невизначене почуття провини. Чоловік ні в якому разі не хоче зраджувати своїй коханій людині, робити неприємно. Але сам не може визначити, чи бесіди з співробітницею руйнують шлюб.


На що йому відповів психолог: "Зрада - не фіксоване поняття, яке має межі. Тільки удвох можна поставити ці обмеження на власні стосунки, обговоривши свої точки зору. Тому, правильним виходом з цієї ситуації буде розказати своїй дружині, щоб вона дала оцінку його діям, сказавши чи це для неї неприйнятне / чи є зрадою,"

Короче, якщо хочеш дивитись порно, не зраджуючи своїм партнерам, запитайте у них дозвіл.
Прикрепления: 1743888.png(204.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.08.2017, 13:32 | Пост # 2
Постів: 1273
А що у партнерів є право дозволяти нам щось чи забороняти? В дитинстві нам щось забороняють батьки, потім партнери, а коли настає період, коли самим можна буде приймати рішення? 

Прикрепления: 5298003.png(215.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 04.03.2018, 12:45 | Пост # 3
Постів: 1273
Я дівчина. Займаюсь собою,відвідую тренажерний зал,готую,прибираю і задовільняю свого хлопця мінєтом.В нас хороші стосунки без сварок і тому подібне.Але є одне але він дивиться порно.Питала чи чогось бракує чи може не задовільняю.Відповідав "все добре". 
В чому тоді проблеми,сенс дивитись порно?

Прикрепления: 7327146.jpg(19.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.03.2018, 12:13 | Пост # 4
Постів: 1273
Люблю порнушку, типу домашня, або підглянуто) зовсім інші враження, коли вважаєш, що там не порно акторка - а звичайна дівчина, яка з тобою в маршутці їздить) 
А які "фільми" ви дивитесь?)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зрада » Перегляд порно - це зрада? (Зрада - це фіксоване поняття, яке має меж)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::