MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перегляд порно - це зрада? (Зрада - це фіксоване поняття, яке має меж)
Перегляд порно - це зрада?
OlenochkaДата: Субота, 26.08.2017, 23:17 | Пост # 1
Постів: 2463
Нам на лекції з сімейної психології розповідали досить хороший приклад з реального життя.
До психолога прийшов клієнт - чоловік, який перебуває у щасливому шлюбі. Він дійсно переконав, що шалено любить свою дружину, і у них чудові стосунки. АЛЕ. У клієнта на роботі є досить симпатична і мила співробітниця, з якою йому приємно спілкуватися. Він любить запросити її на чашечку кави, за якої вони мирно розмовляють на різні теми. Тут немає ні напруженої пристрасті, ні якихось таємних бажань. Виключно задоволення від такого проведення часу.
Власне, проблема, з якою звернувся даний чоловік - це невизначене почуття провини. Чоловік ні в якому разі не хоче зраджувати своїй коханій людині, робити неприємно. Але сам не може визначити, чи бесіди з співробітницею руйнують шлюб.


На що йому відповів психолог: "Зрада - не фіксоване поняття, яке має межі. Тільки удвох можна поставити ці обмеження на власні стосунки, обговоривши свої точки зору. Тому, правильним виходом з цієї ситуації буде розказати своїй дружині, щоб вона дала оцінку його діям, сказавши чи це для неї неприйнятне / чи є зрадою,"

Короче, якщо хочеш дивитись порно, не зраджуючи своїм партнерам, запитайте у них дозвіл.
Прикрепления: 1743888.png(204.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.08.2017, 13:32 | Пост # 2
Постів: 2463
А що у партнерів є право дозволяти нам щось чи забороняти? В дитинстві нам щось забороняють батьки, потім партнери, а коли настає період, коли самим можна буде приймати рішення? 

Прикрепления: 5298003.png(215.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 04.03.2018, 12:45 | Пост # 3
Постів: 2463
Я дівчина. Займаюсь собою,відвідую тренажерний зал,готую,прибираю і задовільняю свого хлопця мінєтом.В нас хороші стосунки без сварок і тому подібне.Але є одне але він дивиться порно.Питала чи чогось бракує чи може не задовільняю.Відповідав "все добре". 
В чому тоді проблеми,сенс дивитись порно?

Прикрепления: 7327146.jpg(19.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.03.2018, 12:13 | Пост # 4
Постів: 2463
Люблю порнушку, типу домашня, або підглянуто) зовсім інші враження, коли вважаєш, що там не порно акторка - а звичайна дівчина, яка з тобою в маршутці їздить) 
А які "фільми" ви дивитесь?)
 
OlenochkaДата: Середа, 11.07.2018, 09:12 | Пост # 5
Постів: 2463
Я дівчина і люблю дивитись порно, а мій хлопець не дуже. Так я включаю жостке порно і заставляю його дивитись зі мною. В підсумку все кінчається бурхливим сексом))
Він задоволений і я парнушку подивилась)))
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.08.2018, 12:02 | Пост # 6
Постів: 2463
Лазив в телефоні дівчата, і в історії браузера натрапив на останні переглянуті сторінки. Я з нею зустрічаюся рік і не можу зрозуміти, чому вона дивиться лесбійске або гейпорно. Жахнувся

 Браузера він передивився ! Мій телефон буде лежати під його пальцями і він не доторкнеться. Його телефон , лежить біля мене. .ніколи в голову не прийшло перевірити ...а тим більше залізти в історію! Якого хєра ти там нишпорка шарив !? Чого ти лізиш їй під шкіру ?? Чи то її фантазія ...чи то її цікавість , то вона має на це право . А ти створіння жахнулось да? Ібо нєх..й лізти там , де ти хлопська ти мордо.. абсолютно не потрібна !!
 
OlenochkaДата: Субота, 15.09.2018, 15:48 | Пост # 7
Постів: 2463
Стало соромно перед самою собою, коли порно сайт став відображатися в панелі закладок браузера з позначкою "часто відвідувані веб-сторінки"
 
OlenochkaДата: Субота, 06.10.2018, 14:18 | Пост # 8
Постів: 2463
Привіт всім. Зустрічаюсь з хлопцем досить давно ніяких зрад не було ні в мене ні в нього кохаємо один одного...ну блеать я одна така ревнива??? Хоч і сама дивлюсь порно але я ж не дивлюсь на одних мужиків...а він мало того що порно дивиться але й на різних дівок в інтернеті.на різних сайтах..бісить сука....я вже і думала може я якась не гарна чи що...але ні...різниця в віці у нас 12 років...Він старший, ну що йому блять не вистачає....все що хоче роблю і сама проявляю ініціативу.. вчора розповідав що одна я йому потрібна... може я даремно себе накручує але боюсь його втратити) ну скажіть мені щось(((
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.10.2018, 12:16 | Пост # 9
Постів: 2463
Я хлопець, мені 19 років і я просто відбитий збоченець)) Я обожнюю дивитись жорстку порнуху з такими порно-дівами, як: Bonnie Rotten, Karmen Karma, Adriana Chechik, Sarah Vandella та ін. Найбільше, серед усіх розділів порнухи, я обожнюю такі жанри як Blowjob та Swallowed...загалом ті жанри, де дівчата насолоджуються та кайфують від сперми. Надивившись такі відео, під час мастурбації, я кінчаю у келих і випиваю свою сперму, у роті вона перемішується зі слюною і потім я її повільно спльовую на головку свого члена. Вона повільно тягнеться та спускається довгою мотузкою із слюни/сперми до головки мого члена, потім я її повертаю до рота і так продовжую гратись, скільки захочу. Я від цього процесу отримую просто фантастичний кайф, це невимовний екстаз! Доречі, я натурал, просто дуже розкутий! Люблю таких же збоченних дівчат, вони просто - АГОНЬ!) Любіть себе та необмежуйте себе хоча б в сексуальному плані!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 04.12.2018, 21:25 | Пост # 10
Постів: 2463
Коли звичайна порнуха перестала радувати, в запиті гугл з'явилася чарівна фраза "подвійне проникнення". Шалено збуджувало дивитися, як два м'язистих хлопця жарять діваху в обидві дірки. Потім почала шукати, щоб при цьому вони обидва трахкали її одночасно в одну дирку. Потім почала шукати потрійне проникнення, а зараз все це перейшло згвалтуванням - то як вона виривається, плаче і кричить, поки в кожному її дирочкі по одному-два члена разом. Від такого порно до найсильнішого оргазму...
При тому, що повторити все в реалі бажання немає, взагалі якщо вже трієчку, то ЖМЖ; категорично проти анального сексу. 
Дівчина, 20.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перегляд порно - це зрада? (Зрада - це фіксоване поняття, яке має меж)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::