MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи займалися Ви сексом за гроші або подарунки?
Чи займалися Ви сексом за гроші або подарунки?
girlorgДата: Вівторок, 21.05.2013, 19:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Чи займалися Ви сексом за гроші або подарунки?
 
sofaДата: Понеділок, 29.07.2013, 18:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 63
нініні! і не буду
 
knopaДата: Понеділок, 27.07.2020, 17:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Розкажу вам про свій перший та єдиний "секс за гроші")) гуляли з дівчатами, потім стало мало і ми пішли в нічний клуб. Випили, потанцювали і познайомилась з одним хлопцем. Розговорились з ним і він жалівся, що мовляв давно сексу не було, шукає дівчину на ввечір, а потім між словами мені запропонував гроші за секс з ним. З першим ліпшим я ніколи не спала, але щось мене зацепила його байка, що він нещасний півроку без сексу На секс або мінет я категорично відмовилась, але уламав мне йому подрочити в туалеті. Чесно кажучи, після процесу, зловила себе на думці, що мені самій це сподобалось Так ще й 500 грн заплатив
 
OlenochkaДата: Пятниця, 04.09.2020, 10:14 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Розкажу вам про свій перший та єдиний "секс за гроші")) гуляли з дівчатами, потім стало мало і ми пішли в нічний клуб. Випили, потанцювали і познайомилась з одним хлопцем. Розговорились з ним і він жалівся, що мовляв давно сексу не було, шукає дівчину на ввечір, а потім між словами мені запропонував гроші за секс з ним. З першим ліпшим я ніколи не спала, але щось мене зацепила його байка, що він нещасний півроку без сексу На секс або мінет я категорично відмовилась, але уламав мне йому подрочити в туалеті. Чесно кажучи, після процесу, зловила себе на думці, що мені самій це сподобалось Так ще й 500 грн заплатив
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи займалися Ви сексом за гроші або подарунки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом