MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви були колись в секс шопі?
А ви були колись в секс шопі?
girlorgДата: Неділя, 20.10.2013, 23:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Ділимося враженнями
 
fascistaДата: Середа, 11.06.2014, 02:34 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3
Було діло...  Коли жив  в Києві, то запросили на день народження. Довго думали з другом, що подарувати, потім пішли до секс-шопу, і купили форму для випічки в формі чоловічих геніталій.
 
knopaДата: Вівторок, 09.02.2016, 21:55 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Ціни з Чешського журналу...
Прикріплення: 3440942.jpg (159.5 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:01 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Сиджу на сайтах секс-шопів в пошуку еротичного костюма. Чого там тільки немає: Костюми медсестер, поліцейських, ув'язнених, школярок, відьм і кішечок / зайчиків це ладно .. Але тут я натрапила на еротичний костюм бобра .. офігела .. Потім мене ввів в ступор костюм десантника з написом "за ВДВ". . апофеозом став гусар .. Б * ять, гУСАР !! Купила ти костюм, вся така сексуальна і бажана в ньому, а все тому що твій чоловік уявляє, що він пялить поручика Ржевського, вусатого здоровенного дядька ...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви були колись в секс шопі?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом