MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Трахати дівчину жостко
Трахати дівчину жостко
girlorgДата: Четвер, 24.10.2013, 14:51 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Притискай її зверху до ліжка в місіонерській позі, щоб її тілом ти повністю себе накривав. Потягни за волосся на потилиці. Більш жорсткий варіант - в позі догі-стайл намотати довге волосся на кулак. Укусити легенько за мочку вуха, за хрящик =) Якщо сподобається, кусай сильніше за плече, за шию. Що стосується попи і стегон - можна почати не відразу з ляпасів, просто міцно схопити, вщипнути всією долонею.При мінеті, тримати за волосся, за голову, рухатися самому. Укуси - це взагалі як наркотик. Моя недавно мене попросила покусати її всю. На стегнах навіть синці залишилися, де я занадто захопився і перестарався. А вона ходить радісна: Взагалі, подивися на тварин - всюди при статевому акті самець самку якось ущимляє. Лев кусає левицю за шию, півень пір'я вискубує на голові у курки. Тільки потрібно не перестаратися, помірна жорсткість дуже добре додає "перчики" =) Не забувай іноді гарчати і стогнати. Тільки стогнати треба правильно. ;]
Уяви, що вона м'ясо. Перестань себе зупиняти.
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 01:39 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Є два варіанта це романтичний вечір. А другий це на питися і почати а там само собою дійде до сексу якщо ні це значить вона впевнена що ти не її ідеал з ким вона би хтіла мати більше як стосунки. Удачі
Кіндер
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.09.2017, 12:58 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Поняття жорсткий секс у всіх різне ... Перший раз був, коли від мене пішла дівчина, потім вона дізналася, що мені і без неї добре, "випадково" зустрілися, намагалася показати яка вона самодостатня ... Сказала, що вже трахалась з якимось там оленем ... Я поставив перед собою мету, розвести її на секс в той ж вечір. Після сексу вона мені сказала дослівно таке: "Так просто взяв і трахнув!" Їй сподобалось! У поняття "Жорсткий секс" я вкладаю силу, різкість, вміння вчасно щипнути, прикусити та інше ... Найбільший ефект досягається, якщо змінювати темп. їй подобалося!

Або :

Посварися з дівчиною, щоб вона на тебе була зла;)) Коли скаже типу не чіпай мене,, але та яка тебе любить, ну ти знаєш в принципі що вона тебе любить, а потім її силою візьми за шкірку на ліжко кинь, руки скрути, тільки не так щоб у неї лікті вилізли;))) тільки не потрібно злості, кусай її, за волосся як говорили тут теж можна тягти;)) Ну і обзивати там різними непристойними словами;))))) А ще краще типу вона тобі зрадила, тільки не відверто кажучи;)) А так ти в її мозок типу зрадила мені сучка, НУ І ВСЕ в ТАКОМУ ВИДІ
 
OlenochkaДата: Неділя, 08.10.2017, 10:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Моя любить жорсткість, і щоб її порадувати постійно вигадую щось нове, з недавнього - беру її за волосся, ставлю на коліна і кажу, що вона нікчема і для мене нічого не значить, що я кидаю її прямо зараз, якщо вона не зробить мені глибокий горловий мінет. вона в захваті, і я не ображений
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Трахати дівчину жостко
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом