MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина не хоче сосати що робити?
Дівчина не хоче сосати що робити?
girlorgДата: Четвер, 31.10.2013, 12:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Що робити? Як її заставити робити мінет?
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2018, 10:45 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Порада: Значимість підвищувати.



А про мінет не треба розмовляти , тим більше не треба його випрошувати. 
Краще - безпосередньо в процесі сексу член їй за щоку засовувати незворушно.
При цьому твоє мета повідомлення - "Це абсолютно нормально , ти звик до цього і нічого незвичайного в цьому для тебе немає".
Прикріплення: 8870976.jpg (49.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.03.2018, 12:40 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Психологічний аспект:

Треба їй спокійно, головне не тиснути і без різкості сказати що "ти зрозумій, якщо дві людини люблять одне одного, у них немає заборон, що робити і як робити в ліжку, ніяких обмежень. Тобто виходить що у нас не взаємна любов?". Уяви ситуацію коли дівчина закочує істерику, тільки навпаки. Нехай шукає вихід. Якщо не буде цього робити - кидай, егоїстка, з"їсть нерви в майбутньому.


Фізіологічний:

Може справа в гігієні, піди в душ перед сексом, поголи все чисто.
Для початку під час сексу дай член їй в руку. Нехай звикне рукою для початку.
Як казав один мій друг, Дівчата як діти, що їм не дай - все засунуть в рот. Ось і засунь руку для початку.

Прикріплення: 5236465.jpg (39.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 28.10.2018, 12:49 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Моя дівчина не любить робити мінет, їй огидно до нудоти. Місіонерські пози вже набридли. Як можна залучити її увагу до різноманітності?

Прив'язати і робити все, що хочеш. А потім тікати і дуже швидко
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.10.2020, 20:23 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Дівчата такі дівчата...
Один місяць разом, вчора вперше зайнялись сексом.
Я попросив мінет, вона сказала, що не вміє. Я зробив їй куні. Відсмоктала потім так, що ледве ласти не завернув
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина не хоче сосати що робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом