MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчатка хочуть трахатися
Дівчатка хочуть трахатися
girlorgДата: Субота, 16.11.2013, 23:48 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Дівчатка хочуть трахатися
 
ДівчинкОДата: Вівторок, 13.05.2014, 14:21 | Повідомлення # 2





хочу трахаца
 
girlorgДата: Субота, 31.05.2014, 22:09 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Піди дрочи..ти явно хлопець!
 
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 22:39 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
ЯК І ДЕ ПРАВИЛЬНИЙ ПЕРШИЙ СЕКС?я встидаюсь робити хлопцю мінєт що мені робити?місце для першого разу повинне бути зручним. краще це робити вдома, коли нікого немає. бо коли спішити і постійно переживати, що хтось застукає, то від хвилювання може все обламатись. перший раз бажано використовувати засоби конртацепції. поза повинна бути наступною: дівчина має стати на коліна, спертися на руки (тобто, стати на четвереньки), хлопець теж має стати на коліна, але спина при цьому має бути рівною. ТАКА ПОЗА ДОЗВОЛЯЄ ФАЛОСУ ПІД ПОТРІБНИМ КУТОМ ЗАЙТИ В ПІХВУ, ЩО ЗРОБИТЬ ВАШ ПЕРШИЙ РАЗ БЕЗБОЛІСНИМ!!! неправильно чинять ті, котрі першою позою обирають "місіонерську". саме таке положення партнерів завдає болю при першому разі. також потрібно прийняти душ до статевого акту.
 
Yarina22Дата: Середа, 04.06.2014, 14:48 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 9
Ну не всі того хочуть але ніжності точно...
 
girlorgДата: Середа, 22.10.2014, 14:59 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 1717
Дівчатка якій секс вам більше подобається 1.Ніжний? 2.Жосткий? 3.Лагідний довготривалий 4.Чи шоб вас відтрахали , як останню шлюху ?
 
knopaДата: Четвер, 12.03.2015, 21:00 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763

Розповім про свою смішну і не зовсім історія.


Мій хлопець шукали безлюдне місце, щоб розважитись, короче опинилися в сараї. Ми обоє були дуже збудженими і не було ніякого одягу, крім трусів. Мій хлопець-старший і живе з бабусею і дідусем. як тільки ми зібралися зайнятися сексом і мій хлопець обнімав мене ззаду, його дідусь відчинив двері.
Він був так здивований, що просто стояв там протягом декількох секунд, поки мій хлопець з усіх сил намагався накрити нас ковдрою. Він закрив двері і пішов, мій хлопець був неймовірно збентежений. Я сказала йому, що він не повинен хвилюватись, що немає нічого жахливого але оскільки ми все ще підлітки, то було лячно. А що траплялось з вами?
Прикріплення: 9370880.jpg (61.2 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 09.01.2017, 23:01 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
У моєї знайомої племінниця 12 років. Одного разу знайома застукала дівчинку в кімнаті де вона мастурбувала під порнушку. Що робити, сварити, забороняти, бити? Допоможіть порадою!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчатка хочуть трахатися
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом