MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Как уговорить девушку заняться сексом в машине?
Как уговорить девушку заняться сексом в машине?
girlorgДата: Пятниця, 29.11.2013, 22:33 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Как уговорить девушку заняться сексом в машине?
 
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 20:47 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ніколи не був прихильником сексу у машині, незручно і розслабитися важко. Але нині перед роботою прощаючись з моєю малою я поняв,що мій друг стоїть. Ясне діло, що прощалися поцілунками. Вона перелізла на задню сідушку я перейшов до неї,вікна у мене затемнені, адреналін в крові зашкалював. Мій член просто вилетів з джинсів як натягнута пружина. Вона так класно забацала мені мінетик,що я аж прозрів. Сосала так, що мене трусило. Вроді не зелений пацан і разом 3 роки, але таких нових відчуттів не було давно. Настрій суперовий забезпечений на цілий день. Тепер думаю як то здивувати мою чарівницю у вечері за такий подаруночок зрання) Всім гарного дня!
 
OlenkaДата: Вівторок, 18.04.2017, 16:43 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Відкрив для себе секс в автомобілі. Порада всім початківцям, презервативи тримайте поруч, краще в щілині між подушками дивана, звідти можна дістати з будь-якого становища. А то блін, поліз у бардачок, всю романтику похєрив)) Відразу ще одна порада, візьми ганчірку, потім скло протерти, бо жоден кондер не впорається з тим, що ви надихаєте. І так, універ і хетчбек-тема, такий диван ззаду вийде, при бажанні в усіх позах можна спробувати. Коротше рекомендую)
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.09.2017, 19:56 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Ділюся досвідом.... Пару років тому був кілька разів у мене секс в машині, тоді це був Москвич 2141. Головна проблема сексу в машині - комусь по-любому буде незручно (якщо звичайно в тебе не мікроавтобус). Але незручності це не головне, тому що якісний секс в машині надовго знесе дах у тебе, та у твоєї подруги. Пам'ятаю, як мені і тій дівчині ця справа дуже сподобалася незважаючи на обмежений простір та потерті коліна, ми потім ще не раз повторювали )) З приводу місця - якщо навколо буде темно, тобі потрібно просто заїхати в тихе безлюдне місце. Краще десь серед дерев. Постарайся продумати все так, щоб навколо не було випадкових перехожих і тим більше поліції. І не забудь заблокувати двері, а то мало що )))

Прикріплення: 4536978.jpg (17.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 02.12.2017, 15:54 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Інструкція. Сексу в машині (фото)





Прикріплення: 9549812.jpg (65.7 Kb) · 3048196.jpg (57.5 Kb) · 0399686.jpg (66.9 Kb) · 3396151.jpg (61.7 Kb) · 7010040.jpg (62.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 17.02.2018, 20:22 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
Розвод на мінет в автомобілі



Структура дуже проста.

1. Проводиш з дівчинкою вечір. Як? Це опціонально.
2. Зупиняєшся в зручному місці. З приводу зручних місць, це окрема тема.
3. Переходиш до поцілунків.
4. Збуджуєш дівчину.
5. В процесі кладеш її руку собі на член.
6. Через якийсь час виймаєш член і даєш їй в руку.
7. Далі залишається тільки взяти рукою дівчину за потилицю і злегка нахилити в потрібну сторону.
8. Отримуєш задоволення...
Прикріплення: 7344264.png (204.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.03.2018, 10:46 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4515
Займалися з дівчиною сексом в машині перший раз, все відбулося спонтанно і з собою не виявилося презервативів. Я, ледве не кінчаючи в неї, дістав член і відразу ж кінчив куди попало: на груди, волосся, живіт. Було забавно чути її істерику: "козел ненавиджу тебе і т.д" але найголовніше у мене в тачці не виявилося серветок і їй довелося витиратися своїми трусиками які вона потім викинула й одяглася без них
 
OlenochkaДата: Пятниця, 15.02.2019, 21:50 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
Вчора з мч трахались в машині, я була зверху, так ось: я скачу на ньому, і мені захотілося щоб він був зверху (ну ви зрозуміли як це), зупиняюся і говорю "Може тепер ти", а він мені з такими ангельськими очками видає "А я вже кінчив". 
Ну от, разом посміялися, перепочили, і знову почали.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.06.2019, 08:42 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4515
Цитата
В будь-якому місці (крім, мабуть, центру міста) в машині з добре тонованими стеклами. Якщо навколо люди - це надає додаткову пікантність.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 13.08.2021, 10:07 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4515
Цитата
...САМЫЙ ЛУЧШИЙ СЕКС — НЕ В ПОСТЕЛИ, А В АВТОМОБИЛЕ! ЛИБО НА АВТОМОБИЛЕ
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Как уговорить девушку заняться сексом в машине?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом