MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Десять найпопулярніших місць, де займатися сексом
Десять найпопулярніших місць, де займатися сексом
OlenkaДата: Вівторок, 23.05.2017, 09:11 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Затіяли ремонт з чоловіком, на даний момент в нашій спальній кімнаті єдине, що поки там стоїть це величезна шафа на всю стіну. І що ви думаєте? Так, ми трахаємося в цій шафі, тому диван нам не до душі. Так і живемо.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.03.2018, 14:07 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4504
Коли хлопці дізнаються, що я гімнастка, це викликає одну реакцію: "оооо стільки різних пооооз!". Не скажу, що в мене було багато хлопців, але на ділі це "стільки поз" зазвичай зводиться до мінету на містку і розведенню ніг в шпагат під час місіонерської пози. Де ж ваша фантазія? sad
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.05.2018, 10:18 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4504
7 найпопулярніших місць для заняття сексом

Як з'ясувалося, більшість людей вважають за краще стандартні місця. А якщо і люблять робити в якихось незвичайних місцях, то краще про це мовчати. Отже, які найпопулярніші місця для занять сексом?

1. Ліжко
 
Це класичне місце для сексу не втрачає своїх позицій. М'яке і затишне сімейне ложе відмінно підходить для сексу. До того ж, як правило, ми лягаємо спати роздягненими, а це підвищує ймовірність іскри між вами і зменшує час на будь-яку підготовку. 

2. Диван 
Згідно з опитуванням, 78% британців регулярно займаються сексом на дивані перед телевізором. Більш того, більшість з любить це робити в компанії героїв з улюбленого серіалу.
 

3. Душ 
Як не дивно, цей варіант сексу більше віддають перевагу чоловіки ніж жінки. Напевно, тому, що водостійка туш насправді не така вже й водостійка.

4. Автомобіль 
Секс в машині - відмінна ідея. Як то кажуть, в тісноті, та не в образі. Правда, було б непогано для початку все ж відігнати автомобіль на деяку відстань від людних місць. 

5. Пральна машинка 
Секс на пральній (або на сушильній) машині хороший тим, що працюючий агрегат виробляє певного роду вібрації, які підсилюють відчуття.

6. Вода 
За розповідями тих, хто займався любов'ю у воді, це може бути неприємно: змивається природна змазка і процес може навіть заподіяти біль. Однак багато хто все ж зважується на це. 

7. Кухня 
Часто ж буває так, що поки перекидаєтеся зі своїм чоловіком парою слів під час вечері і попивєте в цей час червоне сухе, раптово хочеться близькості. Чим кухонний стіл не заміна ліжка? Правда, це не дуже вже гігієнічно, але зате в цьому є своя родзинка.

Прикріплення: 5580582.jpg (36.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 15.08.2018, 11:05 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4504
У морі посеред білого дня і десятків людей, у різних лісах, парках, на зупинці, в під'їзді, в маршрутці, на плиті(як потім виявилося там камера прям на нас була і перехожі бачили)
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:41 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4504
Ми з коханою часто виїжаємо займатися любов'ю в ліс, тому що в будинки повно людей, діти, батьки. Знайомі бачучи мою машину в ліску думають, що трахати з коханкою.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 12.10.2018, 11:32 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4504
Недавно (3 дні тому) займалися сексом в лісі ... Це жахливо! Кінчити не зміг, дівчину не задовольнив, руки були всі брудні, загалом пи * дець! Кароч я тепер тільки за нормальний секс в квартирі. Тільки вдома, тільки хардкор!
 
OlenochkaДата: Неділя, 28.10.2018, 12:51 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4504
Надивилися з подружкою фільмів про те, де займаються сексом у ванній кімнаті! Вирішили випробувати! Крім ржачу і травматизму нічого не отримали! Чому такий контраст - у фільмі все так романтично і красиво, в житті - повний калапс?!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 11.12.2018, 21:04 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4504
Зустрічаємося ми із хлопцем вже давно... Секс у нас чудовий Нас обох все влаштовує.. Але все-рівно хочеться якоїсь різноманітності.. І він мені зізнався, що в нього є давня мрія: про те, щоб я його зґвалтувала.. Порадьте як це можна обіграти?

Дивлячись як згвалтувала, можна обіграти з примусовим куні, щоб на лицце сіла, просто зв'язати хлопця. А може він хоче відчуттів погостріше?

З розповсюджених можна взяти - медсестра і пацієнт - тоді той же примусовий куні - може бути елементом "лікування". Вчителька - елемент покарання за непослух

Загалом подробиці у студію - він них і сценарій залежить.
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.03.2019, 22:07 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4504
Мрію зайнятися сексом в кошику 
повітряної кулі) Я збоченка?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.09.2020, 11:25 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 4504
Вчора з хлопцем влаштувати секс на природі, пішли в парк біля мого будинку, забралися трохи вглиб, розстелили покривало і просто чудово потрахались. Особливо сподобався початок, коли я сиділа в нього на обличчі і прикривала всю цю справу своєю спідничкою. Оргазм був найяскравіший.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Десять найпопулярніших місць, де займатися сексом
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом