MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс під час місячних
Секс під час місячних
girlorgДата: Неділя, 08.06.2014, 20:16 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
мені огидна сама думка про секс під час місячних
 
girlorgДата: Понеділок, 09.06.2014, 19:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Найголовніше, отримати задоволення,
 
knopaДата: Вівторок, 19.01.2016, 17:58 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Вирішили з хлопцем практикувати секс під час місячних. У результаті все: яйця, член і живіт хлопця в кровіщі, мені перехотілося через це, а у хлопця стояв. Додрочив все-таки.
 
knopaДата: Понеділок, 08.02.2016, 21:05 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Завжди чую, мовляв "місячні - тиждень мінет і анала", а вот мені з дівчиною і з моєю нульовою чутливістю до запахів - просто атлічно. Як тільки вони почалися, так дівчина відразу шалено починає хотіти кілька разів на дню, а задоволення отримує як ніколи. Так і ходимо в душ, щоб нічого в квартирі не забруднити.
Порада всім хлопцям: спробуйте так само, вот побачите, дівчина буде в нереальному захваті
 
OlenkaДата: Середа, 31.08.2016, 07:48 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Трахався з дівчиною в повній темряві ... Вставив .... Стало дуже волого. Задоволений почав її довбати з усіх сил, міняв пози, виймав стукав ним по кліторі з усіх сил! Але якого було моє здивування коли я включив світло і побачив картину "кривавими фарбами" я передати не можу) дівчата невже ви не відчуваєте що у вас почалися ці дні?)) Я ледве диван відмив!)))
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.03.2018, 10:55 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Днями запросив свою дівчину на квартиру... і ось тільки що у неї почалися місячні, я офігів від цього, один раз вже пролетів в такій ситуації! Знову пролітати ну дуже не хотілося, тим більше, квартира вільна на всю ніч і далі. Вона сходила у ванну, підтвердила що ось мовляв так вийшло і що робити??? Не можна?!Я їй сказав (що тут на сайті писали), що дівчина під час місячних випробовує нові відчуття, переконав що нічого потворного тут немає, запевнив, що все буде ок! Завбачливо розпорядився постелити рушник. вона слухала... і єдине її питання було про те як мені з естетичної сторони? Не злякаюся/не буде противно? - зовсім ні! Ні після першого разу, ні після другого на рушнику не було й сліду... (в класичній позі). Але на продовження погоджувалася досить мляво. Другий раз взагалі сказала не хоче, типу пропало бажання і все таке, але коли вже було пізно їй довелося завестися і на мої приколи типу несподіваної зупинки з питанням - ти ж не хочеш?  Реагувала самим бурхливим чином! Висновок - чисто психологічні забобони, які можна легко прибрати якщо ти її постійний хлопець та вона тобі довіряє, і вона вже знає що навіть якщо тобі в кінці буде противно то ти її не покинеш. в іншому випадку складніше буде.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 25.12.2018, 15:24 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Незрозуміло в чому проблема народ, хочеться сексом займатися в критичні дні на здоров'я... smile Якщо у дівчини немає психологічних проблем, то тоді все йде нормально і спокійно. З власного досвіду:



1) дівчата в такі дні відчувають більшу спрагу сексу, ніж зазвичай (принаймні, зі слів всіх моїх знайомих).
2) Якщо є проблеми в психологічному плані, знімаються спокійною розмовою і переконанням, або перенесенням сексу ближче до закінчення місячних.
3) Зовсім не обов'язково, розглядати презерватив, після сексу і тим більше показувати його дівчині, тоді все буде окей, не тільки в цей, але і в наступні рази smile
4) Нічого "там" ширше не здається, що це все через трохи більшої, ніж зазвичай кількості рідини :)
Прикріплення: 6584459.jpg (104.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 25.12.2018, 15:26 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
Незрозуміло в чому проблема народ, хочеться сексом займатися в критичні дні на здоров'я... smile Якщо у дівчини немає психологічних проблем, то тоді все йде нормально і спокійно. З власного досвіду:



1) дівчата в такі дні відчувають більшу спрагу сексу, ніж зазвичай (принаймні, зі слів всіх моїх знайомих).
2) Якщо є проблеми в психологічному плані, знімаються спокійною розмовою і переконанням, або перенесенням сексу ближче до закінчення місячних.
3) Зовсім не обов'язково, розглядати презерватив, після сексу і тим більше показувати його дівчині, тоді все буде окей, не тільки в цей, але і в наступні рази smile
4) Нічого "там" ширше не здається, що це все через трохи більшої, ніж зазвичай кількості рідини :)
Прикріплення: 6705883.jpg (104.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс під час місячних
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом