MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А скільки у вас триває секс? (You long sex&)
А скільки у вас триває секс?
girlorgДата: Неділя, 09.11.2014, 16:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
В нас секс триває не більше 5-7 хв Це нормально? Тому що подружки розказують шо їхні хлопці годину можуть займатись.
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 23:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Нормальний секс триває доти, доки усі його учасники не насолодяться досхочу. З досвіду, на це потрібно від 15 до 60 хвилин. Менше то не секс а перепихон, а більше, як правило, починає утомляти :)
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 14:43 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Секс з хлопцем 1 раз все добре, але відносно швидко, тому 2 захід, під час якого в нього може впасти, знову відпочиваємо, ще одна спроба і знову падає...Без жартів будь ласка, може хтось підкаже в чому може бути проблема?
 
knopaДата: Середа, 29.07.2015, 12:44 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Після годинного сексу, хлопцю вдалося мене так затрахати, що на наступний день у мене боліло все тіло: зад, стегна, ікри, прес, руки шия, спина. Але найбільше мене здивувало що боліли легені (глибоко дихати було боляче) і щоки, саме щоки, а не віски.
 
knopaДата: Понеділок, 12.10.2015, 11:45 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
Зі своєю дівчиною займалися сексом, як раптом на піку процесу вона різко попросила мене зупиниться, потім близько хвилини плакала і після цього ще хвилину сміялася. Сама не зрозуміла з чого все це сталося. Мав достатньо інтимних контактів, але такі перепади зустрічаю вперше.
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.06.2016, 12:26 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Не розумію, як можна займатися сексом більше години. Мені нецікаво влаштовувати такі марафони. Для мене нормально хвилин 10-15, без прелюдії. Доставив дівчинці кайф і сам кінчив, а далі вже нудно. Краще на мене так 5 разів по 15, ніж 1 на дві години.
 
knopaДата: Четвер, 14.07.2016, 22:52 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Почнемо з того, що я аж ніяк не "скоростріл" і моя дівчина звикла, що акт, як правило, триває від 40 хвилин до години. І вот в черговий раз вона сказала: "даю тобі 15 хвилин, потім-все". Вона там типу грандіозні плани вистроїла, а я ж не знав. Я почав так старатися, що кінчив через дві хвилини. Така незручна пауза, і я, дивлячись на неї, вимовив: "ну що, нежданчик?". Потім я просто впав поруч і заржав ...
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:11 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Вчора з хлопцем був секс(15 хв поки шла реклама), він мене не задовільнив зрозуміло, а все тому що мій коханий хотів подивитися "Сам удома". Така зла на нього була, що приснилося, що я його зрадила з якімось хлопцем. Сон настільки був провдоподібний, що ледь не втратила свідомість від задоволення. Уявляете яке було моє розчарування коли я прокинулась і зрозуміла, що це лише сон? Соромно за свій сон, адже кохаю свого хлопця
Всім довготривалого сексу
 
OlenochkaДата: Вівторок, 10.10.2017, 09:42 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4513
Сьогодні був секс з коханим, а так як він напередодні добряче випив, то дуууже довго не міг кінчити! І це піпєц якийсь! Не розумію людей, які тупо довбають годину і більше (це не рахуючи прелюдії). Ми обидва втомилися, мокрі, спітнілі, мені там натер не фігово, тому що я кінчила, а потім просто допомагала йому фінішувати! Один плюс - кілька поз!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.03.2018, 14:11 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4513
Згадую я свого колишнього хлопця і розумію: який нудний був секс. Тому що він ну дуууже довго не кінчав через низьку чутливість, хоча і зваблювала досить-таки сильно. Міг трахати до півтори години без всяких прелюдій. Я постійно думала про те, щоб він швидше закінчив, але секс закінчувався на тому, що я ставала сухою. 
Зате у нинішнього хлопця з цим все нормально, без прелюдій хвилин 15, волога з мене біжить просто відрами. І мені це подобається набагато більше. 
Так що, хлопці, не комплексуйте, якщо швидко кінчаєте, головне це зробити яскраво 
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.03.2018, 17:54 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4513
Чи не існує така проблема: жінки часто скаржаться на короткотривале чпокання, мовляв, хотілося чпокатися три години, а чпокалося тільки три
хвилини?

 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.04.2018, 10:38 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4513
Не розумію, як можна займатися сексом більше години. Мені нецікаво влаштовувати такі марафони. Для мене нормально хвилин 10-15, без прелюдії. Доставив дівчинці кайф і сам кінчив, а далі вже нудно. Краще на мене так 5 разів по 15, ніж 1 на дві години.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.04.2018, 12:54 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4513
Цікаво, чи бувало у Вас таке, що після сексу хочется ще,і ще?
Таке відчутя, нібито в спеку ти неможеж бриборкати спрагу, і неможеш напитися, скільки б ти невипив води, а тобі все хочеться, і хочеться...!
Ось і в мене так, в плані сексу, маю кохану дівчину,секс регулярний, по декілька разів на день, але мені цього невистачає, навіть незнаю, що робити в такому випадку
 
OlenochkaДата: Понеділок, 09.04.2018, 09:49 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4513
Я коли наприклад довго не трахався,то дрочу перед цим,щоб секс був довгим і швидко не кінчав.Або кажу дівчині щоб мені відсосала або подрочила своєю рукою мені,а я її до повної розрядки моєї і потім приступаємо до траху.Щоб не бути егоїстом!
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.04.2018, 14:11 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4513
Чи не існує така проблема: жінки часто скаржаться на короткотривале чпокання, мовляв, хотілося чпокатися три години, а чпокалося тільки три хвилини?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А скільки у вас триває секс? (You long sex&)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом