MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Малі груди не проблема
Малі груди не проблема
girlorgДата: Вівторок, 18.11.2014, 21:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
На кожен товар, є свій покупець_) є такі мужчини, яким подобаються маленькі груди, і не потрібно їх збільшувати!! а в народі кажуть: якщо грудь влазить у руку чоловіка - то це ІДЕАЛЬНА ГРУДЬ, а якщо вона більша, то це решта вже сало!
 
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 09:36 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
А мій хлопець щодня перед сном обіймає, цілує, зізнається в коханні, та й просто бажає спокійної ночі моїм грудям. По початку дуже раділа такій
увазі до них, тому що були деякі комплекси. А зараз, сука, тільки біль,
образа і розчарування.
Тому що я не пам'ятаю, коли він останній раз цілував мене, а не їх.
 
OlenochkaДата: Середа, 19.09.2018, 21:02 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Так сталось,що в мене маленькі груди,як можна їх збільшити без операції?

Тимчасово можна навіть на три розміри - при лактації. Потішилася але потім все стає точно, як до вагітності. Можна підкачати м'язи. Завжди цікаво було, чи можна це зробити якось на рівні гормонів, але не чула, щоб була якась терапія, за допомогою якої корегувати розмір грудей. А...ще одне - думаю, якщо набрати вагу, вони збільшуються, бо ж там є жирова тканина. То ж насолоджуйся своєї тендітністю і сосками

Ось, що кажуть чоловіки:

Я от любитель гарних дупок, груди - не важливо, і таких як я багато багато. Так що ти не парся, і якщо маєш гарну приваблюючу попу, то скидай трусики і запригуй до мене в ліжко і будемо дружити, глибоко)
Ти гарна, я ще кращий, все у нас вийде
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Малі груди не проблема
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом