MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » В кожній скромняжці живе пошла шлюха, просто її ретельно при
В кожній скромняжці живе пошла шлюха, просто її ретельно при
girlorgДата: Четвер, 20.11.2014, 21:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
В кожній скромняжці живе пошла шлюха, просто її ретельно приховують :D
 
girlorgДата: Субота, 06.12.2014, 19:33 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Хлопцеві 22 роки і його перший раз був зі мною) потім виявилось,що я його і перше кохання) не через те, що він "ніякий" ,а просто дуже перебірливий в дівчатах.P.S. в мене до нього було вже 7 хлопців,а він,напевне,ще так ніколи не помилявся:D.Але все ж: Кохайтеся,кохайте і будьте коханими :* Д.19
 
girlorgДата: Четвер, 11.12.2014, 15:26 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
У мене зараз гостюють родичі, а я хочу сексу з чоловіком, аж не можу вже(((( Якось не зручно займатися цим коли в дома сторонні люди, оскільки я надто чутлива в цьому плані і мені важко стримувати емоції під час сексу, я стону і навіть кричу іноді. У мене уже двотижневих недотрах(((((((((
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 14:34 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Літом я їздила на море з подругою. Було не погано. Ми жили в маленькому тіпа мотелі, і там проживав один хлопець.
 
OlenkaДата: Субота, 12.11.2016, 13:55 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Коли довго немає сексу, весь час сваримося з дівчиною. Якщо сексу немає хоча б тиждень, то все, мені весь час зносить башню. Сваримося через дрібниці постійно. Але як тільки займемося сексом, сварки відразу проходять і настає благодать. Ось тільки вона цього взаємозв'язку не бачить на жаль.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » В кожній скромняжці живе пошла шлюха, просто її ретельно при
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом