MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Пропунував дівчині анал, але вона відмовилась, каже що в неї
Пропунував дівчині анал, але вона відмовилась, каже що в неї
OlenkaДата: Неділя, 18.01.2015, 00:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Пропунував дівчині анал, але вона відмовилась, каже що в неї буде велика дирка і її буде важко добігти до туалету і врезультаті завжди будуть брудні труси і простирадла. Хлопці і дівчата з досвідом аналу може бути така халепа?
 
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 16:25 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
"Я не думаю, що я б дозволила хлопцеві полизати мені дупу. І я напевно не стала би лизати йому."
Прикріплення: 3704357.jpg (96.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.04.2018, 16:56 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4512
Займались з дружиною сексом,рачком....захопились...в пориві страсті..з розгону увійшов випадково в анал...у бідної аж сльози виступили...
в кого була така ситуація??
і чи взагалі...дівчата серед вас є такі яким подобається анал??
 
OlenochkaДата: Середа, 04.07.2018, 22:45 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4512
Мій все робить і посуд ми є,підлогу та все робить,томущо я даю в анал,він тільки чує,що в нас буде-до блєску все вимиває,а я не парюсь тепер)))вчаться дівульки:)
анон
 
OlenochkaДата: Середа, 04.07.2018, 22:46 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4512
Прикріплення: 5383193.jpg (16.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 06.04.2019, 13:29 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4512
А вважається зрадою, якщо я взяла і дала полизати другу? Більше нічого не було!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Пропунував дівчині анал, але вона відмовилась, каже що в неї
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом