MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Сьогодні хлопець робив мені куні і... заснув. ЗАСНУВ блять!
Сьогодні хлопець робив мені куні і... заснув. ЗАСНУВ блять!
OlenkaДата: Пятниця, 23.01.2015, 15:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Сьогодні хлопець робив мені куні і... заснув. ЗАСНУВ блять! Як??? Як можна заснути з язиком в пизді??? В когось щось таке було? Бо я в ахуї...
 
OlenkaДата: Пятниця, 20.03.2015, 15:53 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Дівчата, питання до вас, чи правильно під час кунілінгусу вимальвувати язиком англійський алфавіт на вашій квіточці? можливо є якісь ще способи робити це
 
OlenkaДата: Пятниця, 23.09.2016, 21:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
нам доречі по 23, тут він робить мені вперше куні і я керуючи процесом (кажу вверх, вліво, вправо, ну ..........дівчата зрозуміють) ... і тут.....................................цей юний натураліст починає щось шукати в своїх речах, коли я підняла голову і зі сміхом побачила у нього в руках включений телефон з ліхтариком, Я ОХУЄЛА!!!! Шахтьор , єбаааааааааааать....(ви нічого не думайте, там все гладко, чікі-пікі, але ж бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя, натураліст)....
 
OlenkaДата: Пятниця, 11.11.2016, 12:43 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Обожнюю робити куні незайманим. У них гарна дірка і там ще не було члена, у зв'язку з цим я і віддаю їм перевагу. Але от якщо попалася порвана дівчинка, то бажання доставити їй таким чином задоволення пропадає.
 
OlenkaДата: Середа, 07.12.2016, 16:20 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Анон пліз! Щойно займався з дівчиною сексом, хоча це важко назвати сексом. Проснувся, почав приставати до неї, вийшло шось майже міньєта(вона була дуже сонна), потім вона сказала ввійди в мене, тільки помалу, я увійшов...ось я трахаю її трахаю і шо чую! Сука, вона хропе! Я розбудив, зробив вигляд шо нічого несталось, коли знову збирався вставити їй, вона сказала тільки ніжно, Я увійшов у неї, трахаю...вона знову уснула! Я пробув на ній хвилин 15 напевно з членом всередині, зліз неї вона прокинулась спитала куди ти, я нічо невідповів пішов на кухню їсти будерброт, судячи що минуло пів години як я накухні, а вона неприйшла мабуть знову спить...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Сьогодні хлопець робив мені куні і... заснув. ЗАСНУВ блять!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом