MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Мій хлопець каже, що я брєвно. Порадьте щось, хочу виправити
Мій хлопець каже, що я брєвно. Порадьте щось, хочу виправити
OlenkaДата: Четвер, 05.02.2015, 23:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець каже, що я брєвно. Порадьте щось, хочу виправитися
 
OlenkaДата: Четвер, 05.02.2015, 23:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
http://www.rutor.org/torrent....-dvdrip
 
knopaДата: Понеділок, 28.12.2015, 15:11 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Дуже часто чую як хлопці кажуть на дівчат "колода" Ну так і що, сам кінчив - і будь задоволений, подобається - трахай, не - вали нахер, все просто! Так, я колода, так я не хочу трахатись в жопу, та я не хочу вилизувати хлопцю очко і трахати його пальцем в жопу, так, я не можу скакати зверху на члені по 20-30 хвилин, тому що це важко і я втомлююся! Я маю повне право трахатись так як мені зручно, а якщо вам, хлопці, хочеться щоб вас обслужили по повній, то знайдіть повію, заплатіть за її послуги і трахайтесь як вам хочеться! А прості дівчата нічого вам не повинні, так що не нахабнійте!
 
nadiakovtanДата: Четвер, 21.01.2016, 21:14 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 9
Відправ його подалі  sad
 
OlenkaДата: Неділя, 16.10.2016, 23:02 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Що необхідно робити, щоб не бути «колодою» у ліжку? Скажу одразу, щоб відвадити всіх кого обурять мої твердження, що виражаю свою особисту думку і на істину не претендую… Отже, не варто мучити себе цими нісенітницями, не існують жінки-колоди, існують чоловіки які не можуть викликати пристрасть у своїх партнерок. Можна і лежачи у звичайній місіонерській позиції так гаряче цілувати свого партнера, що йому більше нічого в цьому світі не буде потрібно. Звісно всі чоловіки люблять прояви ініціативи від прекрасної половини(бути ініціаторкою сексу, гаряче повалити на ліжко, пристрасно зірвати одяг та ін.), але найважливіше – це вогонь у прекрасних дівочих очах. Якщо партнер не викликає непереборного бажання робити йому мінет і займатися з ним усіма можливими збоченнями, це не Ви колода, це чоловік йолоп і не варто з ним займатися сексом взагалі. Тому просто відкиньте усю сором’язливість і усі табу та віддайтеся насолоді.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Мій хлопець каже, що я брєвно. Порадьте щось, хочу виправити
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом