MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як найкраще довести дівчину до оргазму?
Як найкраще довести дівчину до оргазму?
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 12:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Як найкраще довести дівчину до оргазму?
 
OlenkaДата: Понеділок, 02.03.2015, 21:29 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Чи дійсно оргазм від анального сексу є сильнішим від класичного?
 
OlenkaДата: Пятниця, 26.02.2016, 19:14 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Те відчуття коли ти доставив їй оргазм, вона мало не втратила свідомість, а потім сказала, що втомилася і завалилась спати -.-
 
OlenkaДата: Субота, 30.07.2016, 16:57 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Не розумію, чому коли дівчата пишуть "не можу досягти оргазму з хлопцем" одразу йдуть коментарі типу "міняй партнера", "це не твоя кохана людина", "з іншим буде краще" і бла бла бла.
Ми з хлопцем перші одне у одного. Статеве життя ведемо близько 8 місяців, з яких перші 5 я нічого не відчувала. І звісно, про зміну партнера не могло бути і мови, адже любимо одне одного. Було багато розчарувань і питання в голові "Невже так буде завжди?"- від якого ставало сумно. Лише потім, після багатьох спроб та старань, завдяки величезній терпеливості та довірі, я почала отримувати приємні відчуття від сексу і нарешті оргазм. Тепер отримую його щоразу, все чудово і ми з коханим ще більше зблизилися та стали довіряти одне одному.
Розумію, що не проміняю свого хлопчика ніколи і нізащо. А тим, хто досі розчаровується скажу, що ніколи і ще раз ніколи не кидайте своїх коханих через "нічого не відчуваю, напевно, не моя людина". На мою думку, в будь-якої проблеми є спільне вирішення. І якщо ви кохаєте одне одного і готові довіряти, йти на компроміси, то все вийде.
 
OlenkaДата: Понеділок, 01.08.2016, 07:06 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Я розумію що ти не відчуваєш такого задоволення як я. Але, не розчаровуйся раніше часу. У нас ще буде багато часу. Ми не будемо соромитися а експерементувати. )
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як найкраще довести дівчину до оргазму?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом