MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Мені скоро 18 (через 3 місяці). Нещодавно був секс (уже ж мо
Мені скоро 18 (через 3 місяці). Нещодавно був секс (уже ж мо
OlenkaДата: Неділя, 08.02.2015, 11:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мені скоро 18 (через 3 місяці). Нещодавно був секс (уже ж можна) з хлопцем, якому 16...
Бля, дівчата, він на вигляд - 23-х річний мінімум. ШО ростом шо масою шо лицем! Ну не даси йому 16-ти років. Но я знала шо йому 16. Вобщєм, пригласив він мене до себе "фільм подивитись" і шоб я помогла йому з англійською..ну і так вийшло... а на наступний ранок (сьогодні) звоне моїй мамі ЙОГО мама і каже мол шо сусіди пожалувались шо стонала голосно і він зізнався шо зі мною трахався, і мамка відать загнобила його і наорала, тіліфон мій вимагала, ну він їй дав номер і.. вніманіє.. вона заганяє тєму шо мол він дитина і я його ізнасілувала!!!
Я незнаю чи ржати чи охуєвати чи ридати чи все це одночасно робити!
Сьогодні мамка його до нас прийде бісєдувати з моєю мамою після роботи.. Блять, він шо тепер, кончивши 2 рази, хоче написать заяву за ізнасілованіє??? Дівки я чесно говоря в ахуї ... ввечері буде продолженіє вісєлья
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Мені скоро 18 (через 3 місяці). Нещодавно був секс (уже ж мо
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом