MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Вагіна пукає під час сексу? (Порада на дивні звуки під час сексу)
Вагіна пукає під час сексу?
knopaДата: Субота, 07.03.2015, 16:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Коли ми з моїм хлопцем займалися сексом вдруге, я в мене стався вагінальний пук. Мені було ніяково, але він сказав, що це ОК. Але нещодавно ми займалися цим знову, і все повторилося. Це нормально?

Це абсолютно нормально для вас, і не має нічого поганого в тому що ви видаєте "вагінальні звуки" або "смішно пукаєте піхвою" під час сексу. Одже коли пеніс входить всередину вас, повітря виштовхується ним назовні і потім, коли він витягує повітря буде швидко входити назад, викликаючи звук. Деякі сексуальні пози можуть бути причиною цього. Наприклад, догі-стайл (коли хлопець заді), де ваша піхва більше відкрита,це може спричиняти втягування більшої кількості повітря,яке входить і виходить під час сексу.
Кращий спосіб боротьби з цим регулярним явищем, (це абсолютно нормально!), полягає в тому,щоб переводити все на жарт та сміятися з цього. Якщо хлопець каже що все в порядку, ви не переймайесь стосовно цього.
 
knopaДата: Понеділок, 09.11.2015, 11:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
я вмію пердіти вагіною. продемонструвала це своєму хлопцеві) він випав)
 
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 00:01 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Це досить поширене явище. Це просто результат коли виходить повітря з піхви. Ви напевне знайомі зі стадіями збудження та оргазму. Коли доходить до оргазму, стінки піхви стають наче повітряна куля, та трохи засмоктуючи повітря. Коли піхва повертається у свій нормальний стан, то повітря виходить. Повітря може потрапити в піхву і під час певних видах спорту.

Незалежно від причини, це не шкідливо, мабуть трохи неприємно тільки. 

Немає нічого, аби цього запобігти, але деякі кажуть, що допомагають "вправи Кегеля", допомагає в посиленні м'язів. Практикуйте кілька разів в день, коли ви йдете в туалет або навіть коли сидите в автобусі–ніхто не буде знати!

Удачі.
 
OlenochkaДата: Середа, 13.09.2017, 20:17 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Піхва має здатність розтягуватися залежно від того, який розмір члену вона в собі вміщає. Окремі рухи м"язами геніталій (стискання тазових м"язів) роблять піхву більш тіснішою і виходить так, що піхва сильніше обтягує член (що приносить хлопцям більше задоволення)

Прикріплення: 3963823.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 21.03.2018, 12:35 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Спробуй зменшити амплітуду рухів. Не входь у неї дуже глибоко. Можеш використовувати техніку Фенікса (начебто так ця байда називається): починаєш з 10 неглибоких поштовхів, потім один по всій амплітуді, далі - 9 коротких, один довгий, потім 8 ітд. Доходиш до 1-1 і починаєш все по новій.

А що стосується "в одній позі це є, а в іншій немає" - так це значить, що у другій позі їй не так сильно подобається.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 27.07.2018, 09:52 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
Мала секс з хлопцем. Все чудово. Але після того, як він мене відтрахав раком, і поліз робити куні, моя "машка" почала видавати звуки типу "пукає" і виходило повітря. Мені стало соромно. Він зробив вигляд, що нічого не сталося. А я не знаю, що то було. Таке вперше
 
OlenochkaДата: Субота, 29.06.2019, 14:34 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4515
Не варто лякатися, це всього навсього повітря.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 26.05.2020, 11:36 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
Цитата
Подскажите,если во время куни постоянно пукаешь, это норм?

нормально
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.06.2021, 09:45 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4515
Пукає, але не у всіх
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Вагіна пукає під час сексу? (Порада на дивні звуки під час сексу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом