MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс-Іграшки враження та реальність (Що ви використовуєте?)
Секс-Іграшки враження та реальність
knopaДата: Середа, 11.03.2015, 12:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Коли мені було 18, тітка купила мені вібратор для "відпочинку." Я знаю, це звучить дивно, але вислухай мене. Моя тітка супер сексі-позитивна медсестра, яка не має ні сорому, коли мова заходить про таке. Вона також любить дивувати мене

Вібратор залишився в моїй шафі в упаковці протягом декількох місяців. Але одного разу я наважилась і вирішила поекспериментувати. З тих пір ( я запекла феміністка), і досить активно виступаю на захист секс-іграшок і самопізнання.
Я знаю, що у вас дівчата є багато думок на рахунок секс іграшок. Тому пишіть свої коментарі...
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.01.2019, 22:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Цитата
Хочемо з дівчиною урізноманітнити якось інтимне життя) Думаємо спробувати замовити якісь іграшки чи щось в цьому роді) Великий вибір в цьому сексшопе в Україні але очі розбігаються просто) Що краще замовити як думаєте?
 
knopaДата: Пятниця, 14.08.2020, 09:45 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
. Вирішили з хлопцем урізноманітнити наше інтимне життя. Порадьте у яких інтернет-магазинах краще купувати інтим штучки.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс-Іграшки враження та реальність (Що ви використовуєте?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом