MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Цікаві факти про точку G які ви ніколи не знали. (Точка ДЖІ)
Цікаві факти про точку G які ви ніколи не знали.
OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 18:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Дійсно ця точна дарує жінкам оргазм у своєму житті? Коли справа доходить до точки ДЖІ, є так багато питань, але так мало відповідей. Це насправді досить неприємно. Хіба ви не хочете знати, якого біса там відбувається?!Багато жінок не відчувають точку G

Деякі дослідники і вчені вважають, що "Точка G" - це насправді всього лише розширення клітора. Вони вважають, що точка G-це те, що викликає вагінальні оргазми. В цьому є якась доля правди і це безперечно цікава теорія.

Прикріплення: 1457399.jpg (92.6 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 18.01.2017, 12:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
З хлопцем своїм розмовляла про точку G, і він намагався її знайти) поки шукав я кінчила ... потім він дивиться на мене і облизує свої пальці які були в мені на них було дуже багато смазки, це так противно виглядало ... а ще був випадок коли він кінчив то взяв і злизав свою сперму. огидне видовище ...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Цікаві факти про точку G які ви ніколи не знали. (Точка ДЖІ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом