MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Ковтати сперму (Дівчина не хоче ковтати сперму)
Ковтати сперму
OlenochkaДата: Четвер, 21.06.2018, 09:10 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4514
Історії:
Займалися сексом з коханим. Перед цим був у нас розмова про смазку і він мені сказав що ніколи не пробував свою сперму. І от перед тим як кінчити він повертає мене, ставить на коліна і кінчає на обличчя. Потім пристрасно цілує і злизує трохи сперми з губ. Йому зовсім не сподобався смак, сказав що це огидно і здивувався як я можу ковтати. Я просто посміхнулася у відповідь так і не сказавши що я просто обожнюю його всього і мені шалено подобається цей смак, його смак.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 27.08.2018, 08:35 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4514
Сьогодні мені дівчина що в мене солона сперма, народ, що треба щоб солодка була?

Банан (Ананасовый сок та фрукти.) і аскорбінка, і кинь курити і пити тоже.

Кінчай поглибше в горло, де немає смакових рецепторів, і вона не відчуватиме смаку
 
OlenochkaДата: Субота, 15.09.2018, 15:49 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4514
Ніколи не ковтала сперму під час мінета, тому не знаю її смак. Але одного разу, цікавість моя переважила і коли хлопець кінчив мені на живіт, змочила палець і все таки спробувала яка ж вона на смак. Звичайний смак. Тепер ковтати не боюся
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 18:00 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4514
А я за смаком сперми свого хлопця можу визначити пив він чи ні, якщо гірка то пив, а якщо солодка то все нормально
 
OlenochkaДата: Четвер, 11.04.2019, 21:04 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4514
Мій хлопець після того як кінчить в презерватив пропонує мені сперму: "будеш?" 
Як же бісить ...
 
АнонімноДата: Четвер, 08.08.2019, 17:08 | Повідомлення # 21





Коли треба пити ананасовий сік перед мінетом

Повідомлення відредагував Olenochka - Четвер, 08.08.2019, 21:30
 
OlenochkaДата: Четвер, 08.08.2019, 21:30 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4514
Анонімно, кілька разів
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.12.2019, 12:52 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4514
Цитата
Купи ароматизоване мило і мойся перед сексом ім. Аромат плодоносних фруктів як мінімум на півдня ще залишиться. :wink: А на рахунок з'їдання фруктів для запаху...я читав давно ще статтю в жіночому журналі,що з'їдені фрукти або йогурт з приємним смаком впливають на смак сперми. І ось в цьому журналі рекомендували дівчатам перед мінетом своїх хлопців заздалегідь годувати фруктами.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 27.01.2020, 21:56 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4514
Проковтнути - не проблем. Смак звичайно так собі. Але ж смакові рецептори тільки на мові. Якщо ковтати відразу, то смак не відчувається. Це ж не десерт, щоб його в роті розсусолювати!!!! А чому... Ну не красиво якось спльовувати. Це вже якийсь крайній вираз гидливості. а якщо я дійсно людиною гидую, то я явно не буду йому мінет робити! В крайньому випадку можна красиво розмазати по обличчю і грудях. І сексуально і ковтати не треба
 
OlenochkaДата: Пятниця, 07.02.2020, 10:06 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 4514
Насправді, ковтати або не ковтати сперму ... індивідуальна справа кожного.
 
OlenochkaДата: Середа, 01.04.2020, 10:01 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 4514
Дівчата, які смаки сперми вам траплялися? Можливо солодка, солона або кисла? А може ще якась?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Ковтати сперму (Дівчина не хоче ковтати сперму)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом