MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Ковтати сперму (Дівчина не хоче ковтати сперму)
Ковтати сперму
OlenkaДата: Пятниця, 20.03.2015, 15:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Дівчата, хочу потішити хлопця і ковтати сперму,але ніяк не наважусь.як правильно це робити , щоб усе пройшло добре?
 
swholes1994Дата: Понеділок, 25.05.2015, 16:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 7
ковтай відразу і нерозбробовуй її на смак
 
OlenkaДата: Субота, 12.11.2016, 13:53 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
А я досі пам' ятаю смак сперми свого колишнього  І його зацікавлений погляд після кожного мінету і питання " яка сьогодні на смак була?". І ці ласки по 2-3 години.. І ці " знущання", коли я вже течу просто і від самих поцілунків кінчаю. Сучара, був ідеальним коханцем
 
OlenkaДата: Неділя, 11.12.2016, 13:31 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Ось дівчата кажуть що їм не подобається смак сперми, а мені навпаки подобається цей гіркувато-солонуватий смак, та й хлопець у захваті, коли після мінета я не біжу випльовувати, а спокійно все ковтаю і процес триває.
 
OlenkaДата: Середа, 22.03.2017, 10:26 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Якось я уримудрився уламати свою дівчину на мінет. І навіть кінчити в неї. Вона мало не блєванула, сказавши що сперма на смак як протухше яйце. Ще ніколи я не був так принижений
 
knopaДата: Неділя, 18.06.2017, 11:06 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
була в тривалих стосунках з одним хлопцем і мені дуже​ подобався смак його сперми, любила ковтати всю до краплинки. Але пару місяців тому ми
жостко розійшлися. Після цього мала пару раз секс іншими, просто "для
здоров'я", але ковтати більше ні чию не можу, вона вся мені бридка на
смак(((( і бувшого вернути вже не можна. коли розумію що більше ніколи
не відчую цього смаку аж плакати хочеться. Якби знала що розійдемся
намазала би нею собі якийсь клаптик одягу і не прала його шоб нюхати
коли захочу або в баночку маленьку сплюнула і заморозила б. Я напевно
хвора (((
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.08.2017, 10:24 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
як ви вважаєте чи є нормальним робити хлопцю мінет перед кожним статевим актом?та ще й при цьому ковтати сперму?займатися аналом,коли він
захоче?стикнулась з таким вперше!каже, або роби як мені подобається або
немає сенсу бути разом. я не мала практику ні аналу ні мінету.
мені 25,йому 21.хлопець мені дуже подобається,але через себе переступить не
можу, а він не хоче уступать,мотивуючи це тим, що ніколи йому ні
 
ДівчинкОДата: Понеділок, 07.08.2017, 19:06 | Повідомлення # 8





..

Додано (07.08.2017, 19:06)
---------------------------------------------
Кидати такого хлопця треба якщо йому всеодно на твою думку. Якщо він каже так як ти написала(,, або роби як мені подобається або
немає сенсу бути разом,,) значить він тебе взагалі не любить,а ти для нього тільки іграшка.Сама подумай.


Повідомлення відредагував Rostyk8275 - Вівторок, 08.08.2017, 11:41
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.08.2017, 12:53 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
ДівчинкО, чудова та правдива відповідь.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.01.2018, 14:39 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4511
Чи можна сп*яніти від сперми? 
Відповідь однозначна - Так! 
Тому, що сперма - це світло-бежевий, густий, липкий і теплий, кисло-сольоний напій кохання, який дурманить голову п*янким ароматом любові, ласки і ніжності.
 
OlenochkaДата: Субота, 13.01.2018, 15:23 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4511
Моя дівчина використовує сперму як панацею від усіх хвороб) 
Будь то горло або шлунок тільки від голови не допомагає , вона вічно висосує з мене всі соки)) 
І головне ж допомагає 
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2018, 11:13 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4511
Дівчина не хоче ковтати сперму (((



Не хоче дівчинка під час мінету ковтати мою сперму. Власне, питання в тому, як її переконати почати це робити?

Цитата
На всяк випадок, повторюю, справа не в тому.що у дівчини відраза до сперми або блювотний рефлекс, а, що дівчина ніколи навіть і не пробувала сперму, у неї спочатку якийсь тарган на цей рахунок, мовляв, я, звичайно, не пробувала, але і навіть пробувати не хочу, що це таке.

Про те, що дівчина зобов'язана саме КОВТАТИ сперму можу сказати тільки те, що це її вибір. Про кінчити в рот не попереджаючи-це нереально. Тому що дівчинка відчуває напруження, яке вже не можна зупинити і витягує член з рота. Я за те щоб дівчина не переривала процес мінету і не тому що я прагну її нагодувати, а тому що так набагато приємніше. і так і так кінчиш, але відчуття різні.

- Працюй над переконаннями, просто не хочу не проходить, з'ясуй, що конкретно не влаштовує, якщо чисто фізіологічно на рефлекторному рівні проблема, ти її не вирішиш, а якщо є моральні установи, переконання можна поміняти, може вона вважає це принизливим, тоді є шанс переконати, що це просто частина інтимного життя, це нормально, якщо приносить задоволення обом, що це приносить тобі багато радісних моментів і ти вдячний їй, що вона їх тобі приносить! Якось так!

- Є дівчата, яких не пре смак сперми. Спробуй сам свою на смак, при бажанні. Відповідно такі ж дівчата погано їдять курячі яйця, особливо недоварені/смажені або сирі.

- Нехай не ковтає, а через хвилину-дві -- випльовує, не біда.


- Буває справа може і в смаку -- тут варто переглянути свою їжу в плані здоров'я.

- У дівчинки точно тарган в голові. Розпиши їй, як тобі класно в цей момент.


- Ось, що з цього приводу думають хлопці:

Мені здається, ви та ваша дівчина не досить досвідчені. Мені сподобався вислів : "секс взагалі заняття не для гидливих". Швидше за все, це упередження у неї з часом пройде, а ця неприязнь від того, що не повністю вона сексу віддається. Я допускаю, що є жінки які ніколи не будуть цього робити через блювотних рефлексів тощо. Це право дівчата і це потрібно просто прийняти для себе, швидше за все і мінет вона робити не надто любить, або не знайшла ще, як отримати задоволення від нього. Можу порадити почати практикувати глибокий мінет, він дозволяє ковтнути(пардон) не відчувши смаку сперми.
Прикріплення: 6262436.jpg (48.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.02.2018, 14:11 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
Десь то в інтернеті прочитала що, якщо хлопець буде їсти ананас або пити ананасовий сік, то його сперма буде солодкувата на смак))) Мій молодий чоловік в подиві, навіщо я накупила стільки ананасів і соку, буду готувати його до приємного вечора))
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.03.2018, 12:17 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4511
Про те, що дівчина зобов'язана саме КОВТАТИ сперму можу сказати тільки те, що це її вибір. Про кінчити в рот не попереджаючи-це нереально. Тому що дівчинка відчуває напруження, яке вже не можна зупинити і витягує член з рота. Я за те щоб дівчина не переривала процес мінету і не тому що я прагну її нагодувати, а тому що так набагато приємніше. так і так кінчиш, але відчуття різні. зі своєю колишньою з цього приводу не говорив, зараз переконаний якщо є якісь побажання не бійтеся про них поговорити.
 
OlenochkaДата: Неділя, 01.04.2018, 12:40 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4511
Зазвичай п'ю яблучний, грушевий, апельсиновий соки. Моя дівчина каже, смак злегка солодкуватий виходить. Їй подобається.Пробував ананасовий. Говорить не дуже, тому що смак стає занадто солодким.Висновок: значить правда ананасовий сік сильніше солодкий смак дає

Прикріплення: 0400115.jpg (44.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Ковтати сперму (Дівчина не хоче ковтати сперму)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом