MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчатка, якого секс-партнера ви обрали б: однолітка, старшо
Дівчатка, якого секс-партнера ви обрали б: однолітка, старшо
OlenkaДата: Понеділок, 30.03.2015, 19:03 | Пост # 1
Постів: 3307
дівчатка, якого секс-партнера ви обрали б: однолітка, старшого на 5 років, старшого на 10 років, молодшого?
 
OlenochkaДата: Неділя, 11.02.2018, 13:16 | Пост # 2
Постів: 837
Жінки особливою логікою не кєруються при виборі партнера. такі причини можуть бути лише виправдання вчинку і вершиною айсберга.
- НІКОЛИ жінка не вибирає собі чоловіка логічно. тільки як партнера - без особливих почуттів, тільки як надійну фортецю. Жінка закохується в емоції, які чоловік їй дає. якщо рівень емоційності від чоловіка зашкалює - жінка нікуди не дінеться і все життя пустить під укіс лише б ще один день побути з таким чоловіком. а ось від нудних тікають.


Прикрепления: 3804590.jpg(49Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчатка, якого секс-партнера ви обрали б: однолітка, старшо
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::