MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс за розрахунком Давайте скажемо прямо: жінки не завжди х
Секс за розрахунком Давайте скажемо прямо: жінки не завжди х
OlenkaДата: Субота, 25.04.2015, 19:23 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Секс за розрахунком
Давайте скажемо прямо: жінки не завжди хочуть сексу. Але, тим не менш, погоджуються на нього.

Секс за розрахунком. Він трапляється навіть частіше, ніж ти думаєш. І зовсім не з тієї повногруда моделлю та її 90-річним бойфрендом-мільйонером, і не з тієї розважливої кар'єристкою та її владним шефом, а саме з тобою - милої і люблячою. Розрахунок - справа тонка, особливо в сексуальних відносинах всередині пари. Як часто дівчата займаються сексом не заради сексу, а заради ... чого?

Щоб «відстав»

Як люблять говорити жінки, «є чоловіки, з якими легше переспати, чим пояснити, чому ти цього не хочеш». Справа в тому, що після твоїх слів «Милий, у мене щось болить голова, коле в боці (потрібне підставити)» не кожен милий визнає свою поразку.

Тому що деякі чоловіки відрізняються рідкісним впертістю. Вони будуть тебе вмовляти, вимагати або просто ігнорувати твої спроби звільниться від їх обіймів. Зрештою ти, зітхнувши капітуліруешь: «Ну, гаразд, від мене ж не убуде, потерплю трохи, заодно подумаю про ремонт».

Так, до речі, надходять не тільки дівчата, які знаходяться в стабільних відносинах, а й ті, кому простіше погодитися на домагання випадкового кавалера, ніж відповісти йому «ні».

«Мені іноді шкода стає якогось Васю, - сміється Ольга, - ну, не розумний він, не цікавий, але у нього ж все одно має бути сексуальне життя, ну хто, якщо не я, йому в цьому допоможе?»

Оля сміється, тому що чоловіки в таких ситуаціях зазвичай відчувають себе спокусниками, в той час як жінкою рухають жалість і байдужість.

Щоб не дивився в бік

Неможливо хочеться спати (тобто, працювати), але в голові сидить думка - відмовляти чоловікові не можна, раптом він очей на сторону скосить ...

І не можна сказати, що вона не є раціональною. Чоловіки досить часто заводять більш-менш тривалі інтрижки тільки тому, що вдома їм катастрофічно не вистачає сексу. Не всі готові компенсувати його нестачу риболовлею, футболом і пивом.

Але всередині цієї схеми криється один важливий момент. Секс як факт може в чоловічому житті бути присутнім, але не особливо його задовольняти.

Не потрібно думати, що всі чоловіки - бездушні колоди, що діють за принципом "отримав своє і відвалився". Вони теж хочуть бачити живий жіночий відгук на їх бажання.

Щоб заспокоїти

Немає надійніше способу повернути чоловікові втрачену бадьорість духу, ніж нагадати йому про те, який він класний коханець.

Але якщо стрес в чоловічому житті носить хронічний характер, то заспокоїти його за допомогою сексу навряд чи буде можливо, тому що тривалі проблеми б'ють в першу чергу по здатності відчувати сексуальне бажання. І більше шансів допомогти в цьому випадку є у професійного психолога.

Якщо ж стрес не великий або сильний, але одномоментний, то можна спробувати. Для початку нагодувати, вислухати, а потім зайнятися коханням.

Секс розслабляє чоловіка, змушує повірити у свої можливості, тому що в самому його процесі лежить ідея володіння. Потім спокійний сон - і пробудження з новими силами.

Щоб домогтися свого

Шуба, п'ять суконь, он то колечко. Нова посада, більша зарплата. Фі. Не так банально, звичайно. Але в розслабленому стані схилити чоловіка до необдуманих обіцянок і рішень найпростіше. Не даремно вони навіть в любові визнаються найчастіше саме в ліжку.

«Може бути, не поїдемо до твоєї мами на вихідні? - Ласкаво щебече Інна - Тим більше, що вона все одно не дасть тобі подивитися футбол ».

«А чому б нам не ходити на уроки сальси разом?» «А давай одружимось, ось у Іванових яке весілля була гарна!»

«Театр замість риболовлі, шампанське замість пива і смокінг замість спортивного костюма, звідки все це?» - Дивуються друзі.

А просто права народна приказка: «Нічна зозуля завжди денну перекукует».

Найцікавіше, що чоловіки самі визнають, що в ліжку торг доречний: ти мені сьогодні мінет зробиш, а я завтра погуляю з дитиною.

Щоб помститися

Сподобалося? Запам'ятав? Тепер будеш знати, чого ти позбувся. Жінки на стежці сексуальної помсти ще й не на таке здатні.

Використовувати ліжко як зону бойових дій - не новий винахід.

Сексуальна помста не завжди буває такою страшною, як, наприклад, одного разу в Америці. Був там такий випадок, коли одна громадянка заманила в ліжко свого невірного коханця і відкусила йому його основна перевага.Мабуть, щоб надалі бути в ньому впевненою.

Але найпростіший спосіб помститися чоловікові за допомогою сексу - одночасно самий затребуваний серед жінок і найефективніший. Для цього достатньо просто сказати йому, що він поганий коханець: «І оргазму в мене з тобою ніколи не було, і довжина в тебе щось підкачала, і цей животик виглядає абсолютно не сексуально, загалом, ти мене зовсім не порушуєш, дорогий ».

Де тонко, там і рветься, де боляче, там і бей. Чоловік згоден бути поганим учнем, поганим сином і поганим працівником. Але поганим коханцем він бути категорично не готовий.

Він не хоче, щоб під оглушливий сміх колег недавня подруга ділилася подробицями їхнього інтимного життя, залишала його фото «ню» на сайтах певної спрямованості і ділилася з його новою дівчиною виписками з відвідувань уролога.

Ось таким буває секс з розрахунку. Це не означає, що він не принесе жінці задоволення. Просто раніше бажання в її свідомості народилася думка про те, чим це вигідно.

 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:01 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Я люблю займатися сексом з хлопцем в темряві, це мене більше збуджує. Його ласки, поцілунки.
Але він хоче вдень, вночі, загалом цілу добу. Але я соромлюсь, що щось не так буде або я якось не так буду виглядати. Допоможіть , дайте пораду)
Анон
 
OlenochkaДата: Четвер, 28.12.2017, 14:53 | Сообщение # 3
Постів: 4125
Ось таке питання до хлопців: ви вважаєте що дівчина повинна давати вам у три дирки(пардон), а самі що даєте взамін? Ви вимагаєте мінєт, але при
цьому куні для вас "фу"! Деякі через жіночий біль і сльози вимагають
анал!
Так давайте тоді і чоловіків трахати в три дирки щоб у сексі була рівність. підставляйте попки, любителі аналу, аби відчувати на собі
це "задоволення", а чому ні? Жінка є повинна.
а ще повинна робити мінєт, поки ви задротите в танки, нічого при цьому не отримуючи взамін,
головне щоб ви, царі, були задоволені.

Прикрепления: 0446045.jpg(13.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 11.03.2018, 12:16 | Сообщение # 4
Постів: 4125
Секс — это интимный танец Ваших душ, это — влечение на уровне сердца, разума и тела. Это — больше, чем продолжение рода, это — свобода, которую создают два человека оставаясь наедине. Это — полет! Это — дрожь по телу, сладкие конвульсии, горячее дыхание. Это — страсть, всепоглащающая. Это — инь и янь, тандем души и тела. Это не любовь, это высшая степень её проявления! 
Он не ограничен. Вы не должны ничему следовать, в нем нет правил и стратегий, есть только цель и целью является возможность донести до партнёра всю гамму эмоций, которые Вы испытываете рядом с ним...


Прикрепления: 1415486.jpg(33.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 04.07.2018, 22:49 | Сообщение # 5
Постів: 4125
В мене така проблема..
Мій хлопець під-час сексу,дивно себе поводить-він ніби знущається наді мною,мені це не подобається і я вже не раз це говорила йому!ображає,б'є,ніби зганяє злість,мене все болить і я боюсь з ним спати,як думаєте може він хворий?
анон)всім дійсно хороших відносин

Та він просто пожоще любить от і все. Нічо нічо, тіло звикає до болю, скоро й тобі це почне подобатись. Та й спробуй під нього підлаштуватися якщо любиш. Той що з того,нехай дере як сучку якщо його так від цього пре.  а як ні ,то кидай нафіг. Проблем не бачу
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.05.2019, 14:46 | Сообщение # 6
Постів: 4125
Дивне запитання.. А потім сім‘я, діти, побут. На одному сексі далеко не заїдеш, без любові і підтримки нереально пережити сімейні проблеми, де потрібно вирішувати все вдвох
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.06.2020, 10:45 | Сообщение # 7
Постів: 4125
А у вас як було?
 
knopaДата: Пятниця, 07.08.2020, 14:47 | Сообщение # 8
Постів: 730
Моя племінниця зробила НЮ фотосесію серед соняшників і закинула фото в інтернет. З цього моменту в мені боряться дві особистості. Одна чітко розуміє, що мені не можна і не треба, бо це дочка мого брата, а інша - нестримно хоче її трахнути. Як перестати хотіти свою племінницю?
 
OlenochkaДата: Середа, 16.12.2020, 15:52 | Сообщение # 9
Постів: 4125
Що робити, якщо твоя дівчина каже, що секс з колишнім у неї був жорсткіше, ніж зі мною? Я і так викладаюсь на повну.
Не кажіть таке своїм хлопцям...
 
OlenochkaДата: Пятниця, 26.02.2021, 11:02 | Сообщение # 10
Постів: 4125
Я зовсім не вірю в те що СЕКС існує. Якби це було таке розповсюджене явище як кажуть до до 32-х років я би вже цим разок зайнявся. Ну неможе такого бути щоб цілком буденний фізіологічний процес, як похід в туалет, був для мене зовсім недоступний .
Виходить що це рідкісне явище. Адже я не сидів постійно дома на безлюдному острові, колись у школі вчився, іноді в магазин ходжу чи в ліс ,і в маршрутках їжджу; а в таких місцях хоч-не-хоч а незайманості та позбавляють.
А так як до тепер цього не сталося ,висновок тільки один: ніхто тим сексом і не займається.
Хіба що десь в америці, або пару раз виключно для розмноження. А порнуха то все спецефекти. Хоч може бути що дітей лелека приносить, порівняно з тим сексом це не така уже і фантастика.
Так що годі фантазувати , пишіть вже краще про НЛО, і то більш правдоподібно буде.
ps. Я в свої 32 навіть уявити не можу як можна переконати дівчину щоб та добровільно дозволила засунути якийсь хєр в живу людину- це просто в голові не вкладається!
 
OlenochkaДата: Четвер, 25.03.2021, 09:28 | Сообщение # 11
Постів: 4125
Цитата
​Тесты показывают, что мужчина, который хочет заняться сексом, плохо слышит, плохо думает, плохо ведет машину, плохо управляет сложной техникой. Кроме того, у него проявляется искаженное восприятие времени, когда три минуты субъективно тянутся как пятнадцать. Если женщина хочет получить у него дельный совет, то лучше бы ей задать свой вопрос после секса, когда в мозгах у него прояснится.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 11.10.2021, 16:48 | Сообщение # 12
Постів: 4125
Дмитрий Зюлковский Після 30ти жінок для родини якихось 2-3%,кожна вже розлучена,а е особи що й по 3 рази встигли,і звичайно з дітьми.Так що хлопці краще займітся собою, своїм розвитком, матеріальним становищем.А для здоров'я їх повноооо,жінки так само потребують.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс за розрахунком Давайте скажемо прямо: жінки не завжди х
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом