MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У мене є хлопець, зустрічаємося вже рік у плані сексу біда..
У мене є хлопець, зустрічаємося вже рік у плані сексу біда..
OlenkaДата: Понеділок, 18.05.2015, 20:22 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
У мене є хлопець, зустрічаємося вже рік у плані сексу біда...!я за цілий рік ні разу не кінчила..... ну я не люблю лежати брівном, тож всі пози перепробувала і секс чуть не кожен день! якщо я знайшла позу, що хоч трохи приносить задоволення, він кінчає за 2-3 м і ще у нього маленький, може в цьому справа? у мене до нього почуття,не хочеться втрачати людину.... після кожного односторонього "сексу" у мене думки про хлопців, щоб мене задовольнили і якщо я бачу класного хлопця,фантазую як він мене б поров, жостко насаджував і я стогнала від задоволення) якось зраджувати не хочеться бо люблю!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У мене є хлопець, зустрічаємося вже рік у плані сексу біда..
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом