MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Не можу кінчити разом із дівчиною, за рік таке було лиш один
Не можу кінчити разом із дівчиною, за рік таке було лиш один
OlenkaДата: Субота, 23.05.2015, 18:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Не можу кінчити разом із дівчиною, за рік таке було лиш один раз, перший раз майже з нею, тобто до двох хвилин, а на наступний вона кінчає, а я ще можу 10 хвилин, і це якось не цікаво, при тому що ïï вже болить та пече, підкажіть, що робити?
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:03 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Мій хлопець може кінчити лише тоді, коли я сильно стискаю або кусаю його соски. Тобто кожен раз під час сексу я змушена це робити. Завжди одне й те саме: мінет роблю-соски йому стискаю, секс-така ж ситуація. Толком не можу розслабитися, оскільки концентруюся на цьому, варто тільки мені прибрати руки, як він тут же повертає їх назад. Я розумію, що це його найбільш чутлива зона, але якось набридло вже
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.01.2017, 20:37 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
А у нас з хлопцем така от історія. Я у нього перша, і перший час наших занять сексом він не міг кінчити. Ну не міг і все тут. А потім перестав "рукоблудствовати" і все пішло так, як повинно було бути, через що ми обидва невимовно щасливі.
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.01.2017, 20:38 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Роблю хлопцю мінет, збудження від цього не відчуваю, так як повністю захоплена процесом. Але його емоції настільки солодкі, і так пестять мій слух, що між ніжок моїх водоспад! Всім емоційних чоловіків
 
OlenkaДата: Середа, 08.03.2017, 10:53 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Мастурбуючи, не можу закінчити, поки не засуну два пальці в рот і не представлю, що це член. Дівчина, 19 років.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Не можу кінчити разом із дівчиною, за рік таке було лиш один
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом