MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Речі Які Ви Повинні Знати Перед Мастурбацією
Речі Які Ви Повинні Знати Перед Мастурбацією
OlenkaДата: Неділя, 24.05.2015, 21:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мастурбація, напевно, одна з найпопулярніших тем.

Речей, які ви повинні знати перед тим, як почати мастурбувати.

Немає жодного правильного чи неправильного способу робити це в межах розумного...

Вам не треба засовувати що-небудь всередину себе, щоб відчувати оргазм. Насправді, для більшості здорових жінок, стимуляції клітора дає набагато більший ефект, ніж засовувати в себе щось. Але ви повинні прислухатися до свого організму і з'ясувати, що він любить Просто не робіть нічого, що заподіює біль, не запихайте в себе предмети які не є гігієнічними. Використовуйте ваш здоровий глузд і ви будете задоволені.


Дізнатися, Що Вас Заводить

Спробуйте виявити, що вам може допомогти розслабитися та отримати більше задоволення. Можливо , вам треба слухати спокійну музику. Що б це не було, але з'ясувати необіхдно , це допоможе вам при мастурбації.


Мастурбація може допомогти полегшити менструальні болі і навить швидше заснути, якщо ви страждаєте від проблем зі сном або безсоння. Також може допомогти створити опір для дріжджових інфекцій!

Можливо з  спершого разу Вам не вдасться, пробуйте, спробуйте ще раз!
Якщо у вас не виходить мастурбувати чи відсутні приємні відчуття! Повір мені, з тобою все в порядку, треба просто  час і терпіння. Це станеться, серйозно.
Прикріплення: 2811539.jpg (29.8 Kb) · 8774570.jpg (35.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Речі Які Ви Повинні Знати Перед Мастурбацією
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом