MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Так хочу сексу, що вже аж не можу. Рік як розійшлася з хлопц
Так хочу сексу, що вже аж не можу. Рік як розійшлася з хлопц
OlenkaДата: Середа, 17.06.2015, 13:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Так хочу сексу, що вже аж не можу. Рік як розійшлася з хлопцем, а до випадкових відносин ставлюсь негативно. Тиждень тому почала зустрічатися з хлопцем, але я не хочу здатися йому легковажною, тому сексу у нас з ним ще не було. Він мене так зводить, що не знаю скільки ще протримаюсь (((((((((
 
knopaДата: Четвер, 24.09.2015, 14:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Иногда расставаться-это прекрасно. Куда хуже всю жизнь тянуть друг друга на дно.
 
knopaДата: Субота, 17.10.2015, 10:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Познайомся з хорошим хлопцем. Поспілкуйся з ним , дізнайся про нього скільеи тобі захочеться! Потім натякни йому про твоїбажання! Скажи , що хочеш сексу, і все піде, як по ... маслу. Нехай буде по маслу.
 
OlenkaДата: Четвер, 28.04.2016, 18:37 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Розлучилися з хлопцем пару днів назад. Без нього все не те. Грудь якась не пружна, висить ... В трусиках сухо. А з ним всюди гармонія
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Так хочу сексу, що вже аж не можу. Рік як розійшлася з хлопц
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом