MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Моєму хлопцеві не потрібна прелюдія. Він може прям відразу в
Моєму хлопцеві не потрібна прелюдія. Він може прям відразу в
knopaДата: Середа, 16.09.2015, 15:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Моєму хлопцеві не потрібна прелюдія. Він може прям відразу відразу увійти і рухатись. А я так не можу, мені потрібно возбудитися, налаштуватися, інакше там все сухо, боляче, і неприємно. Але доводиться не затягувати з цією справою, тк хлопець не збуджується від прелюдій, а навпаки згасає у нього там все, йому потрібен сам процес. У підсумку, я залишаюся незадоволена, а сил на куні у нього вже немає ...
 
knopaДата: Вівторок, 02.02.2016, 07:23 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Найогидніша прелюдія в моєму житті закінчилася тим, що хлопець запустивши мені руку в трусики витягнув її від туди зі словами "Це що там у тебе, слиз?" Слиз блядь ??? Серйозно? У житті більше не підійду до незайманого що не знає що таке жіноча смазка. прикро було
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 18:03 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Виходить так, що з молодою людиною бачимося рідко. Раз на місяць, іноді (о диво!) І раз на тиждень. Природно секс нерегулярний. З'явилася проблемка. Відсутність смазки. Ні, спочатку все як по маслу, але після другої, третьої "палиці", там сухо як у пустелі.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Моєму хлопцеві не потрібна прелюдія. Він може прям відразу в
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом