MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я дуже тепло ставлюся до свого молодого чоловіка, але я зовс
Я дуже тепло ставлюся до свого молодого чоловіка, але я зовс
knopaДата: Неділя, 18.10.2015, 00:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
[r]Я дуже тепло ставлюся до свого молодого чоловіка, але я зовсім не люблю секс. Я люблю поговорити, почитати книжку або сходити погуляти. Дратує коли він починає приставати до мене. І я зовсім не вмію говорити йому якісь вульгарності, мене нудить при слові "трахатись" "член" та ін. Так було з усіма хлопцями, хоча він каже що в плані сексу я чи не найкраща і все роблю ахуенно, але для мене то секс самий останній у списку важливості, він потрібен для розмноження.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я дуже тепло ставлюся до свого молодого чоловіка, але я зовс
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом