MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Тут недавно питали : "What's брєвно"?
Тут недавно питали : "What's брєвно"?
OlenkaДата: Неділя, 20.03.2016, 20:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Тут недавно питали : "What's брєвно"?
"Я цього не вмію". Не вмієш? А багато хто від народження вміє класно займатися сексом? Не думаю. Найчастіше важливо не вміння, а бажання вчитися. Ентузіазм і готовність до експериментів збуджують.
"Це тільки після весілля". І це не обов'язково про анал, між іншим. Це про мінет, про колінно-ліктьову, про секс при світлі - да багато ще про що. Сексу треба віддаватися повністю і без додаткових умов.
До речі, про секс при світлі. "Я соромлюся, вимкни". Якщо я з тобою зайнявся сексом, то ти мене збуджуєш, де факто. Думай, чорт візьми, про своє і моє задоволення, а не про тістечко, яке ти вчора з'їла або про те, що десь не добрила.
І до речі про "я соромлюся". Якщо ти отримуєш тільки кліторальний оргазм, то пести себе - це допоможе не тільки тобі, але і збудить мене. Перевірено. Секс це не "тільки для мужика" ...
Пам'ятай, що секс це для двох - важливо не тільки принести задоволення своєму партнеру, а й отримувати його в процесі самій. Брєвно цього не вміє. Не потрібно показово стогнати і кричати, дряпаючи мені спину до кровавого місива. Просто роби все, щоб тобі було добре - саме цього я хочу.
 
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 14:26 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
У мене є погана звичка: дряпатися. Колишньому подобалося начебто, а нещодавно займалася сексом з новим партнером - зупинився і дуже
делікатно попросив заховати кігтики. Я трохи засмутилася, але, звичайно,
руки прибрала. Потім побачила, що встигла роздерти йому спину і шию
конкретно так ...



Так колишньому значит подобалось,якщо вже є інший,який теж не взахваті від твоїх дряпань...ніколи не розуміла що хотять довести дівчата "помічаючи" таким чином хлопцям спину,шию?нахєра то? Хай хлопець тримає руки
Прикріплення: 2478220.png (349.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Тут недавно питали : "What's брєвно"?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом