MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Так хочу бути скорострілом. Набридло вже по годині з гаком,
Так хочу бути скорострілом. Набридло вже по годині з гаком,
OlenkaДата: Субота, 30.04.2016, 11:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Так хочу бути скорострілом. Набридло вже по годині з гаком, і то, поки сам собі рукою не допоможеш не закінчиться. Дівчина в неї дозволяє, а я не можу.
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:08 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Сумний хлопець. У мене є проблема, я скоростріл. Кінчаю буквально за 10 фрікцій. Що я тільки не робив, не допомагає. Через це, природно, страждає і моя дівчинка. Живу статевим життям рік, а видимих ​​змін немає. Не потрібно тупих порад про оральні ласки для дівчат, сам прекрасно розумію, але ніякий язик і пальці не замінять старого доброго члена. Ніяких захворювань пов'язаних з цією сферою не було. Вправи Кегеля не допомогли. Більше 3 палиць за раз не виходить (і кожна по пару секунд, буває, що відразу при вході в вагіну). Улюблена збуджує нереально, гарної зовнішності, а доводитися терпіти мене. А я не можу дивитися, як вона страждає ...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Так хочу бути скорострілом. Набридло вже по годині з гаком,
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом