MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У шлюбі 3 роки. Дитині 2 роки. Дружина не хоче сексу зовсім.
У шлюбі 3 роки. Дитині 2 роки. Дружина не хоче сексу зовсім.
OlenkaДата: Субота, 02.07.2016, 10:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
У шлюбі 3 роки. Дитині 2 роки. Дружина не хоче сексу зовсім. Каже немає бажання. Що тільки не робив для неї ... А сексу немає. Дрочити, ізміняти чи розлучитися ось в чому питання ((((
 
OlenkaДата: Субота, 03.09.2016, 07:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Насправді, розповсюджена проблема. І нехуй тут піздеть типу - навіщо було одружуватися. До весілля всі баби Саші Грей, а після весілля наступає апатія, втрата бажання. Адже, якщо до весілля людина прикладає зусиль, щоб когось затягнути в ліжко, то після весілля це стає наче роботою.
І поради типу - поговори з нею можете засунути до жопи, так як зазвичай уже такі розмови трапляються, але друга половина рідко до них прислуховується
 
OlenochkaДата: Субота, 31.03.2018, 11:12 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4505
Живу у шлюбі вже 3 роки. Але зараз у нас напряг з грошима. Щоб прокормити дружину і донечку - бабла не вистачає. І тут мій хороший друг (впливовий чиновник з бабками) предложив круту ідею - він буде пару разів на тиждень займатись сексом з дружиною, і за це платити хороші бабки. Ми з коханою погодились, і так вже пів року собі ні в чому не відмовляємо. Я ні каплі не ревную, бо знаю, що вона любить тільки мене, а з ним - чисто для грошей. Всі ці пів року взагалі ніде не працюю і не бачу в цьому сенсу, якщо і так шикарно живемо. Анонімно, а то моралофаги заклюють)
 
OlenochkaДата: Субота, 31.03.2018, 11:14 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4505
Хочу поділитися з вами своєю історією. Я дівчина і у 19 маю сім'ю - прекрасну донечку, якій ось-ось виповниться місяць та чоловіка, який зовсім мене не поважає. Ось приміром однієї ночі у донечки були сильні коліки у животику і ми на переміну її носили. Так от, коли ж прийшла черга чоловіка він розпсихувався (те, що він повинен спати, а жінка бавити) і видав мені таке, що аж заділо за живе : " Як таким курвам Бог дітей дає?". Мене одне цікавить, як людина може так говорити про свою кровинку, про таке ще невинне маля??? Тепер думаю як бути далі, чи варто взагалі продовжувати з цією людиною спільне виховання дитини.?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У шлюбі 3 роки. Дитині 2 роки. Дружина не хоче сексу зовсім.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом