MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як зайнятися петтінгом? (Попередні ласки перед сексом.)
Як зайнятися петтінгом?
OlenkaДата: Субота, 09.07.2016, 20:31 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Петтінг-це вид сексуальних пестощів, який може привести до досягнення оргазму, проте повністю ігнорує введення пеніса в піхву. Часто петінг є для молодих людей, м'який перехід від мастурбації до початку статевого життя, є ідеальною формою пізнання тіла партнера. Нижче ви знайдете кілька порад, як зайнятися петтінг.


1
Партнери повинні добре знати, що приносить їм найбільше задоволення. Краще починати з ніжного дотики і погладжування навколо статевих органів. Якщо партнер не відчуває задоволення можна посилити дотик або, наприклад, змінити його напрямок. У жінок варто орієнтуватися на клітор, а у чоловіків на яєчка.
2
Поцілунки навколо статевих органів. Можна почати з поцілунків живота, спини або сідниць для кращого збудження статевих органів, в подальшому ви можете перейти до словесних ласк.
3
Петтінг включає в себе також і анальні ласки. Вони можуть бути дуже приємними як для жінок так і для чоловіків, тому що навколо прямої кишки є сильні нервові закінчення. Ласки, анальні можуть включати в себе дотики, поцілунки і облизуючи, а якщо у вас є на це бажання також анальний секс. Однак, якщо ви ніколи цього не робили, необхідно подбати про підходяще зволоження заднього проходу, що допоможе вам з легкістю вставити в нього пеніс. Перш, ніж ви вставите пеніс в анус, спочатку акуратно вставте палець, потім другий, щоб "звикнув" анус "чужорідного тіла". Однак варто знати, що більшість пар не рішаються,на анальний секс, навіть після початку статевого життя. (можливо через біль або інші моральні явища)
4
Чоловік може пестити статеві губи своєї партнерки, одночасно стимулюючи дотиком губ її клітор. Жінка під час поцілунків пеніса з успіхом може пестити пальцем анус партнера. Вставити палець в анус чоловіка, для нього можу бути це дуже приємним і незвичним. Тут також слід використовувати зволожуючі засоби. Іноді слина не є достатнім зволоженням, а анус не виробляє слиз.
Поради
Кожна людина індивідуальна, тому не робіть нічого силою.
Не бійтеся говорити про те, що приносить вам задоволення.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як зайнятися петтінгом? (Попередні ласки перед сексом.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом