MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Способи Отримати Дивовижний Оргазм
Способи Отримати Дивовижний Оргазм
OlenkaДата: Понеділок, 19.09.2016, 19:59 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Спробувати Щось Що Вібрує!
"спробувати масаж спини або електрична зубна щітка і все, що знайшли у вашому домі що вібрує можна застосувати його на свому кліторі для більш інтенсивного і багаторазового оргазму."Ви можете спробувати щось на зразок масажер для спини, але я хотів би запропонувати реальний вібратор, оскільки це може бути трохи безпечніше і чистіше!

Спробуйте Дивитися Порно
"я буду намагатися дивитися щось онлайн, що змушує мене збудитися і потім мастурбувати і думати про те, що я дивився. Іноді я думаю про милого хлопця, якого я знаю".

Гей, порно може повністю допомогти вам отримати оргазм, якщо ви хочете спробувати це! Немає нічого ганебного в перегляді порно, це може допомогти вам "в настроїтись" на оргазм!

Вимикач Місцезнаходжень Під Час Сексу
"спроба нового місця-це задоволення. Не завжди роблять це в спальні, на кухні, в душі, вітальні, дивані, на столі і т. д.. теж спробувати нові речі. Потрібно пробувати нові речі і дослідити один одного".

Іноді, зміна налаштувань може зробити секс більш інтенсивним, що може призвести до більш інтенсивного оргазму! Або ви навіть можете спробувати нові речі, такі як тягання за волосся :)

Горб  Під Час Мастурбації!

"поштовхи свою подушку для мене." Якщо у вас немає нікого  горбу (що абсолютно нормально), можна спробувати використовувати подушку якось по іншому.
Прикрепления: 4899638.jpg(5.9 Kb) · 0652277.jpg(12.6 Kb) · 0141947.jpg(22.4 Kb) · 1721446.jpg(19.2 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 22:09 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Місячні , роди , ліфчик тисне , стрінги ,мейк-ап , краса пропадає. 
man win
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Способи Отримати Дивовижний Оргазм
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом