MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я запхала в вагіну каблук
Я запхала в вагіну каблук
OlenkaДата: Субота, 29.10.2016, 00:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я дівчина, мені 25. І в мені вже побувало: 2 види вібраторів, вагінальні кульки, огірок, банан, маленький кабачок, маленька скляна пляшка з-під коли, зубна щітка звичайна, зубна щітка з вібрацією, частина лійки від душу, кілька невеликих флакончиків від косметичних засобів, і якась пластмасова довгаста хрень / Можливо, щось ще, так одразу й не пригадаєш.
 
OlenkaДата: Четвер, 16.02.2017, 19:24 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Як би це дивно не звучало, але у мене проблема, яка повинна радувати з одного боку. Та всі мої молоді люди були дуже задоволені цим, а от я від цього страждаю. Справа в тому, що у мене дуже вузька вагіна. І з усіма своїми хлопцями, абсолютно, секс не тривав більше 5 хвилин. Швидко кінчають.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я запхала в вагіну каблук
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом