MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс в 11- 13 років нормально?
Секс в 11- 13 років нормально?
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 18:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
ти думаєш якшо ти в 11-14 років вже "гатова" ти крута?? нєєєє.
тебе для того мама родила сутки, шоб ти така сука виросла??? ти виросла не тоді, коли тобі паспорт видали, а коли тобі 22 роки (міn) ти самостійна, і живеш своїм життям)) твоя мала в 14 років ляльками гралася, а тато футбол ганяв))) твому майбутньому чоловіку шлюха не буде потрібна)))а якшо ти там думаєш, шо в тебе піздєц любов, і ти впевнена шо все взаємно і надовго, оспокойся то найобка!)))) вчися луче дитино
 
OlenochkaДата: Неділя, 26.08.2018, 20:47 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Це нормально мати секс в 14 років? Дуже важлива ваша думка

Якщо ти хлопець то мабуть так це класно пацани заценять а якщо ти дівчина то ващє отпад...про школу думай а не про секс в 14 років,я в такому віці ще ляльками гралась
Знайома працює в лікарні, каже на тиждень по 2-3 таких 14-15 років, вагітні, все у них " ПО ЛЮБВИ" ,. І 70 процентів аборти роблять . Яке то в залу....у кохання??? Як там далеко до сформованої особистості, все на дитячих парах, інтернеті, і фільмах....


Цитата
Але оскiльки в нашiй державi iде цiленаправлена полiтика на те щоб дiти ще з юних рокiв морально розкладалися, та були душевними уродами. За всi, дiйсно важливi аспекти в нашому життi, якi можуть нам дати нормальне майбутнэ, держава зробила ïх платними а отже менш доступними. Так само i речi якi б нам приносили задоволення - за них теж треба платити. От i виходить що всi iдуть по шляху найменшого супротиву. А що доступне - клуби, алкоголь, наркотики. Та посмоктати члена в машинi, ну може дадуть там пару рублiв - 200… 500... А ти i рада, побiжиш проп'эш, чи труси новi купиш. А толку? А користi? А точно дома ж дитина голодна сидить, яку ти i нагуляла в машинi. I яке твоэ майбутнэ? А твеï дитини, вона буде рости i бачити як ïï матiр маэ кому не лiнь за пару рублiв.

 
OlenochkaДата: Неділя, 03.02.2019, 11:58 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Секс в 15 років, це норм? Я просто боюсь хлопцю давати, боюсь що він кине потім мене, але коли його бачу течу просто
Нє, він того не пропонував, я сама думаю над цим

Цитата
Почему все так спешат стать взрослыми?спать с кем то в 15 лет это по взрослому? Иди лучше что то почитай, чему то научись. А как вырастишь, делай что хочешь. Главное чтобы родителям стыдно не было.
Хотя о чем я говорю, кому это нужно, господи.

 
OlenochkaДата: Неділя, 07.04.2019, 11:04 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Статевий акт - це завжди є ризик на вагітність.Перш ніж займатися статевим актом,чи берети ви відповідальність стати батькам?Це є перша причина.
Друга причина.Давай уявимо собі ситуацію,у тебе є хлопець,ти займаєшся з ним сексом ,і тут ви розтаєтися,або він тебе кидає ,або ти його.І все?Як в очі йому будеш дивитися,а як він друзям розкаже? Хлопцеві то все одно,вони думають де свою піпітку припхати, як кажуть зараз дівчата"поєбав і уєбав" ,Такщо добре подумай ,такі серйозні відносини слід мати з хлопцем ,яким зустрічаєшся не менше 2 років ,якому ти довіряєш,і якщо статевий акт захищений.Такщо,добре подумай,ніж робити дурниці,щоб потому не було проблем і сорому.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс в 11- 13 років нормально?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом