MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як це поза 69?
Як це поза 69?
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 22:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець вже давно просить спробувати позу 69, але я просто не уявляю цього. Якщо я буду знизу то виходить, що його хуй буде мені по обличчю матилятись, а якщо він знизу то мені якось не хочеться сідати йому на обличчя. І шо робити не знаю

Прикріплення: 5688495.jpg (28.5 Kb)
 
OlenkaДата: Пятниця, 23.12.2016, 21:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Трахаємося, значить, з чоловіком, все відмінно. Перейшли в позу 69. Я від надлишку почуттів вп'ялася нігтями в його мошонку. Все, сварка, спимо жопами один до одного.
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Коли роблю чоловікові мінет, спеціально сідаю йому на живіт, тобто попкою до його обличчя, і поки він лежить кайфує з закритими очима, поступово підтягую свою кицьку до його ротіка .. Ось так звичайний мінет плавно і ненав'язливо переходить в улюблену позу «69»)
 
OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 02:11 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4513
у короче, вирішили вчора з моїм хлопцем спробувати позу 69. Спочатку все окей було, все чудово. Він лиже мені кицьку, попу, а я в цей час смоктала йому. І тут я кінчаю йому в обличчя. Начебто все норм, кайфово. Ага блять не тут то було! Від насолоди у мене ноги затремтіли і я я їбанулась жопою прям йому в морду. Закінчилося це тим, що я зламала йому ніс своєю пиздой, а коліном зарядила в око. Тепер ось сидить з перевязиним носом і з фінгалом (((потрахались короче ((
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як це поза 69?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом