MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як це поза 69?
Як це поза 69?
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 22:03 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Мій хлопець вже давно просить спробувати позу 69, але я просто не уявляю цього. Якщо я буду знизу то виходить, що його хуй буде мені по обличчю матилятись, а якщо він знизу то мені якось не хочеться сідати йому на обличчя. І шо робити не знаю

Прикрепления: 5688495.jpg(28.5 Kb)

OlenkaДата: Пятниця, 23.12.2016, 21:52 | Сообщение # 2
Трахаємося, значить, з чоловіком, все відмінно. Перейшли в позу 69. Я від надлишку почуттів вп'ялася нігтями в його мошонку. Все, сварка, спимо жопами один до одного.

OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:07 | Сообщение # 3
Коли роблю чоловікові мінет, спеціально сідаю йому на живіт, тобто попкою до його обличчя, і поки він лежить кайфує з закритими очима, поступово підтягую свою кицьку до його ротіка .. Ось так звичайний мінет плавно і ненав'язливо переходить в улюблену позу «69»)

OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 02:11 | Сообщение # 4
Постів: 4125
у короче, вирішили вчора з моїм хлопцем спробувати позу 69. Спочатку все окей було, все чудово. Він лиже мені кицьку, попу, а я в цей час смоктала йому. І тут я кінчаю йому в обличчя. Начебто все норм, кайфово. Ага блять не тут то було! Від насолоди у мене ноги затремтіли і я я їбанулась жопою прям йому в морду. Закінчилося це тим, що я зламала йому ніс своєю пиздой, а коліном зарядила в око. Тепер ось сидить з перевязиним носом і з фінгалом (((потрахались короче ((

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як це поза 69?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом