MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чоловік Не Хоче Сексу (Причини)
Чоловік Не Хоче Сексу (Причини)
OlenkaДата: Вівторок, 29.11.2016, 15:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Хлопці будь-ласка дайте відповідь на запитання по якій причині ви не хочете сексу з коханою. Я одружилась буквально 2 місяці тому і я тепер постійно роблю істерики по причині що сексу я не отримою (1,2 рази в тиждень мені мало). Я вважаю це дикістю ми не подружжя з 10 стажем. Я знаю, що він не ходить на ліво, говорила з ним на цю тему може його щось не влаштовує чи я роблю щось не так. В нас останнім часом практично щодня скандали. Він обіжається що я так себе агресивно веду, а я поямо кажу що він в цьому винен бо не хлче сексу. Я вже пішла на крайнощі і кажу якщо так і далі буде я подам на розвод і знайду іншого чоловіка який не буде ламатись. Бля та нам всього лиш 23 роки. Я не стара і хочу СЕКСУ!!!!!



Автор, можливо я тебе засмучу, але ваші почуття вже вичерпали себе і краще не буде. І не обов'язково думати, що виною цьому є хтось інший! Почуття вже не ті, пристрасть згасла, тому такий результат....або внось щось нове у ваші відносини, або буденність остаточно все зруйнує...
Також можливий варіант втоми,якщо у нього важка робота то йому не до цього.

В деяких випадках,причину можна не шукати.
Наприклад у моєї дівчини не такий темперамент характеру як у мене. Їй не потрібно стільки сексу як мені. Що я її насильно буду трахати?
Прикріплення: 3613845.jpg (19.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 30.08.2017, 20:30 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Зустрічаюся з хлопцем два роки.. він старший за мене на сім років...Секс завжди був приголомшливий раза три за ніч так точно, мінет, різні пози,
сексуальна білизна, все будь ласка....А от останнім часом дочекатися
від нього сексу нереально, перепробувала все що можна, і зваблювала, і
масаж еротичний опанувала, а він ніяк приходить і зразу спать, навіть
коли й дочекаюся то секс триває не довше 10 хв, і фраза " то що можна я
вдінуся" ...думала може на роботі запари вирішили поїхати відпочити так
сказати змінити обстановку, так що за тиждень секс був раз, тільки
поверталися в номер чула одне.. " я спать"...на мене реакції нуль. Сама я
й не страшна маю доволі гарне тіло, займаюся собою...Від інших тільки
чую що хочуть, а свій навіть не дивиться((( Все вже так на кіпіло що
неможу....отака пічаль.




переключився на іншу...

Може в нього вже криза середнього віку почалася ?

Щось тут не так,це точно)) ну хіба що він вже пенсіонер...Спробуй поговорити,якщо не зміниться нічого то нехай собі спить, не чипай чоловіка;)

А самому нормально та обгрунтовано запитатись не варіант? Спочатку шукаєш в неті відповідь , а потім йому мозги їбеш
Прикріплення: 3900674.png (204.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.09.2017, 23:52 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4504
Мій чоловік взагалі мене не хоче. Секс в нас тільки в суботу вечір і все. І то тільки 2 хвилини. Без прилюдій без простого навіть поцілунку.
Просто спуспить мої і свої трусіля до колін. На сухо намагається
вставити. Кінчив. Свої трусіля натягує і йде спати. А мені аж плакати
хочеться. Чоловікові 27. Я вже як хочете зваблювала а йому всеодно.
Раніше до весіля всьо було супер а тепер.
 



А може просто до весілля ви разом не жили, і секс у вас був після побачень. А побачення були не щодня. Може ти після весілля стала
бубнящою бабкою, або чоловік стомлюється на роботі. Можливо в нього
проблеми, про які він боїться тобі сказати, але і зовсім без сексу тебе
залишати не хоче. Просто не може так різко все помінятися - тут до
весілля все було ок, а потім різко стало не ок. Може все таки в чоловіка
варто запитати, що не так. Ми ж не знаємо, що у вашому житті
відбувається, щоб оцінювати чому у вас різко пропало інтимне життя.

Він тобі сексу нормального не дає а ти йому жерти наготуй так як він тебе трахає ( за качеством ) . .похаває так тиждень другий може
помітить шо в вашій сім'ї щось не так ...а якщо він зовсім урод
моральний викинь його нах....Не думаю що тобі 40 років ...І ти
впадеш в депресію через нього...удачі тобі і афігєного сексу))))
Прикріплення: 6117695.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 19.11.2018, 22:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4504
Зустрічаємось з хлопцем вже давно, 3 місяці живемо разом. Все чудово, але є одна проблема - в сексі він не любить прелюдій. Я заводжу його тільки одним своїм дотиком. І він одразу стає до процесу. І ще, на початку секс тривав довго, а зараз він зробив діло і спати. Каже, шо стомлюється після тренувань, але ж він завжди на них ходив. Всі так розповідають про романтику, прелюдії, ніжні дотики, а мені аж плакати хочеться, шо в мене такого немає. І ще він ніколи не робив куні. Каже, що йому це не подобається.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.12.2020, 12:06 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4504
Почала жити з хлопцем. До того все було чудово. Але за місяць нашого спільного життя у нас секс був аж тричі.... Не розумію, що з ним сталося. Приходить втомлений, лягає спиною і засинає. Пробувала робити романтик, йому абсолютно байдуже. Може ви тут що порадите? А
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.12.2020, 12:09 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4504
Почала жити з хлопцем. До того все було чудово. Але за місяць нашого спільного життя у нас секс був аж тричі.... Не розумію, що з ним сталося. Приходить втомлений, лягає спиною і засинає. Пробувала робити романтик, йому абсолютно байдуже. Може ви тут що порадите? А
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чоловік Не Хоче Сексу (Причини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом