MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Відсутність оргазму у дівчини.
Відсутність оргазму у дівчини.
OlenkaДата: Неділя, 01.01.2017, 01:14 | Пост # 1
Постів: 3307

Цілком зрозумілим є бажання деяких жінок, що нездатні до оргазму, створити іллюзію. Вони хочуть таким чином доставити максимум задоволення коханому чоловіку (для багатьох чоловіків найбільше задоволення - довести жінку в ліжку до оргазму).

Наслідуючи своїх більш щасливих подруг, “імітаторки” кричать, стогнуть, палко обіймають партнерів і більшість чоловіків вірять цій виставі і вважають що мають цілком успішне статтєве життя.

Але є цілий арсенал маленьких хитрощів за допомогою яких можна з’ясувати чи не імітує ваша кохана оргазм.

Всі ці хитрощі спираються на знання жіночої інтимної фізіології:

оргазм майже завжди проявляється однаково
після оргазму проходить сексуальне бажання
зникає ерекція соска
клітор втрачає чутливість або дотик до нього вже малоприємний
все тіло має бути розслабленим
Але ці правила справджуються не для кожної жінки - інколи жіноча фізіологія може бути непередбачуваною.

Крім того, хто взагалі вирішив, що доводячи жінку до оргазму чоловік автоматично робить її щасливою, а ті жінки які не мають оргазму обов’язково будуть нещасними і хворітимуть? Багато жінок чудово живуть без оргазму і отримують задоволення від самої близькості до коханого.

Стосовно шкідливості відсутності оргазму, то його причиною є не сама відсутність оргазму як така, а незадоволеність - саме вона веде до появи запалювальних процесів статевих органів та інших негараздів.

Тому не треба гнатися за оргазмом.

Але все ж таки перед тим как остаточно проголосити вашу партнерку “фригідною” спробуйте поекспериментувати з прелюдією, тривалістю акту, додатковими стимуляторами. Якщо і після цього не з’явиться справжній оргазм, то не переймайся і просто радій з того що твоя подруга - чудова актриса.
Прикрепления: 2156433.jpg(20Kb)

OlenochkaДата: Середа, 13.09.2017, 20:23 | Пост # 2
Постів: 837
Це нормальне явище, 30% жінок не відчувають оргазму. Тим більше якщо секс не регулярний.
Оргазм не відчуєш, якщо для нього нема енергії.
Потрібно концентрувати свою увагу на відчуттях при стимуляції статевих органів,а не на своїх думках.

Переживання, негативні емоції, комплекси, самоконтроль, скованість, а також надто велике бажання відчути оргазм - це все в мінус.

Прикрепления: 0219976.jpg(17Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Відсутність оргазму у дівчини.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::