MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Швидкий чи Повільний Секс?
Швидкий чи Повільний Секс?
OlenkaДата: Середа, 19.04.2017, 09:36 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Не сказала б, що прихильниця повільного, іноді навіть подобається, що мій хлопець бере мене швидко і люто, як звір: 3
І тим не менше мені не подобалося, що він може тільки швидко і різко рухатися, часто навпаки хочеться чуттєвості.
Нещодавно щось з ним сталося - він рухався всім тілом саме в тому самому ритмі, якого я завжди хотіла. Не те щоб повільно, але дуже плавно і злегка втискався в кінці кожного руху. Я не пам'ятаю подробиць, тому що мені зірвало дах. Я несамовито вигиналася у відповідь, гладила його як ніколи, мені заклало вуха і я майже нічого не бачила. Пам'ятаю, що стогнала сильніше, ніж зазвичай, що жадібно цілувала. А потім я лежала якийсь час і не могла ні про що думати, говорити і рухатися.
Повільний секс, хлопці, теж хороший. Якщо ви правильно розумієте це слово.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Швидкий чи Повільний Секс?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом