MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Нема оргазму.(дівчина) Як кінчити?
Нема оргазму.(дівчина) Як кінчити?
OlenkaДата: Четвер, 04.05.2017, 08:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Нема оргазму.(дівчина) Як кінчити?

Не концентруватися на самому досягненні оргазму бо так досягаєш тільки зворотного ефекту) більше розслаблятися, знайти якісь потаємні точки які тебе найбільше збуджують) ну і пози змінювати будемо

Можливо таке буває....якщо справа така що і сама не можеш себе до цього довести то допоможе народження дитини.

Оргазм зявляється в мозку, а мозком ти сексу не хочеш, усе робиш через силу. Потрібно багато прилюдій.....задоволення від сексу залежить не завжди від пози чи від розміру,а від пристрасті до партнера.

Мені здається, що секс між коханими людьми доволі чудовий спосіб емоційного контакту хіба ні???
То правда що не всі кінчають однаково, до кожного різний підхід і вважаю це добре, що хлопець цікавиться почуттями другої половинки... і тим, як її задовольнити!!!
Напевне причина чому ти не хочеш відкриватися то десь підсвідомому рівні не довіряєш в чомусь, раз не хочеш щось пояснювати та пробувати.

Прикріплення: 6779058.jpg (38.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Нема оргазму.(дівчина) Як кінчити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом