MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У мене з дівчиною практично немає сексу, а коли я пристаю до
У мене з дівчиною практично немає сексу, а коли я пристаю до
OlenochkaДата: Середа, 28.06.2017, 17:51 | Сообщение # 1
Постів: 4149
У мене з дівчиною практично немає сексу, а коли я пристаю до неї то це завжди невчасно або вона починає шукати оправдання тому, чому у нас не буде інтим. Вона мене любить і я це знаю, проте вся ця ситуація доходить до точки кипіння і у мене з'являються сумніви щодо нас як пари... Та й сексом я невдоволений... А ще ми маємо почати разом жити! Чи є сенс у цьому!?

Було би бажання то можна і на дереві!
А так лиши те діло, вона як вийобувалась так і далі буде вийобуватись, а уяви що ви одружились? і маєте вже дитину, сексу у вас як не було так і не буде, а зрадиш, або підеш на ліво, зруйнуєш сім"ю, і дитина буде рости без батьків, так що ....

Ви ж маєте разом уже жити. Навіть не думай її кидати! Одружись на ній. Ця дівчина за серйозні стосунки. Після свідоцтва про шлюб буде секс. Потерпи ще пару років. Довіряй їй. Вона ж тебе любить. Сам так кажеш.

про які стосунки може йти мова там де немає нормального здорового сексу?! ну будете ви жити разом і що далі? жити з одною а трахатись з іншою?? розходитись вам треба поки не дійшло до сварки
Прикрепления: 5652422.jpg(39.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 28.03.2019, 00:12 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Розумієш, яка штука, якби вона тебе ЛЮБИЛА, то, не дивлячись на твої заєби, вона була б з тобою. Але оскільки вона зустрічається, спить, смокче, в дупу і між грудей дає іншому, то тебе вона вже не любить. Все просто.
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.05.2020, 10:56 | Сообщение # 3
Постів: 4149
Полгода назад одногруппник предложил встречаться. Я отказалась, потому что совсем его не знала, в моем представлении люди сперва узнают друг друга и сдруживаются, а потом уже могут возникнуть романтические чувства.
Мы стали просто общаться, ходили вместе на занятия, он присоединился к моему хобби, мы довольно много времени проводили вместе, даже съездили на каникулах в другой город. Меньше недели назад начали встречаться, мне казалось, я уже знаю его, и он начал мне нравиться. Я его сразу предупредила, что в ближайшее время никакого секса не будет - я девственница, это мои первые отношения, я все еще не уверена, не доверяю полностью и не чувствую себя готовой.
Вчера сидели у меня, смотрели кино, и он все время приставал, лез под одежду, трогал, хотя я была против. В итоге он раздел меня, трогал пальцами, потом сделал куни, мне пришлось ему подрочить. Чувствую себя несчастной и грязной, плачу, мне неприятно. Я не готова к такому. Он сказал, что и так полгода ждал, и вообще, мне же понравилось (физически), и я не так настойчиво его отталкивала, как нужно. Мне даже поговорить не с кем, да и все равно только посмеются.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » У мене з дівчиною практично немає сексу, а коли я пристаю до
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом