MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як натякнути на мінет?
Як натякнути на мінет?
OlenochkaДата: Субота, 16.12.2017, 19:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Якщо дівчина не захоче, її не змусиш) Ти повинен її дражнити. Коли буде сильно раздразнена - проведи членом по її губах, вона повинна сама його в рот взяти коли це зробиш.

Скажи їй:"Зроби це ротиком"))


Спитай у неї.а коли ти пробувала справжній чупа чупс? Чи пробувала взагалі? Якщо щось не так.завжди можна перевести в інше русло-))) Особисто мені моя мені сама захотіла зробити.зав'язала очі і все зробила.навіть просити не треба було.

Робиш так що б вона побачила твій статевий орган що випирає через джинси...Подивися на нього очима, розстебни ремінь візьми її за руку і поклади його туди ,подальші дії залежать від неї, тут ти нічого не програєш.


Прикріплення: 9815979.jpg (19.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.03.2018, 13:44 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Коли будете стояти, то зроби так, щоб вона побачила в тебе сильно ерегований член, ну тобто через джинси наприклад. І потім коли вона побачить що у тебе встав хер, то послухай які будуть коментарі і реакція, а потім вже намікай на мінет. Ну, а ще, звичайно, сам розумієш - вона думає що хтось може раптово з'явитися і застати за цією справою, щоб це було вночі.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як натякнути на мінет?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом