MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Дівчина не хоче кунілінгус
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2018, 15:33 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Пещу і поступово наближаюся туди... і тут на мої спроби зробити їй добре відбивається... пробував багато разів...Мінет мені робить! Це комплекс? Якщо не хоче, то й не треба?Для деяких дівчат куні - це дуже інтимно. У самого була така ж проблема .Просто поки вона з тобою не готова. Пробуй, рано чи пізно погодиться. Як у мене це пройшло - дівчина була в трусиках, цілував ніжки, перейшов на внутрішню поверхню стегон - вона почала відбиватися - я сказав "Заспокойся, я зрозумів, що ти не хочеш, я не буду нічого робити". Продовжив цілувати, наближаючись до місця призначення) Потім трохи язичком поводив поруч з трусиками - вона збудилася - язичок за трусики і пестив губки. Ну а далі вона вже так завелася, що просто відсунув трусики і понеслося) З тих пір все ок) Єдина порада - розрахувати сили, тому що я досить довго її в тих околицях збуджував, в результаті на сам куні сил не так багато залишилося - язик болів) Але дівчина залишилася задоволена)

Була та ж ситуація. Вирішив 2-ма способами: 1. Невелика ласкава лекція (повторювана регулярно) про феремони, запахах, їх вплив на збудження, про те, що 80% мужиків тащаться від запаху змазки. Порівняння вагіни з "Квіткою" або "Трояндою любові", ітд. 2. Наполегливість. 8 побачень пручалася, всіляко відпиралась. Якось помітила, що я проявляю наполегливість, отже дуже цього хочу. І потім прийшла до мене разок, обійняла і з широкою посмішкою признесла: "Сьогодні я хочу зробити велике "Ближче", розумієш, про що я?".Після виявив, що трусиків на ній не було.

Деякі просто бояться всякого. Ну наприклад що там у них не пахне фіалками і що цим налякає хлопця. Якщо вже так хочеш, то спробуй ще. Якщо буде відмовлятися, скажи, що просто хочеш зробити їй приємно. Що це приносить задоволення і тобі.

Проблема глибше, сором ознака недовіри. Розслабся все прийде з часом, більше гнучкості. Поступово довіра між Вами посилиться, і вона ризикне спробувати

Ще як варіант, запропонуй розширення досвіду і меж нових відчуттів питаннями з серії: Як ти хочеш себе почувати коли я тобі роблю куні? Тут з переконаннями працювати треба, розводь, розкручуй, зваблюй. Тільки спочатку прочитай як це правильно робити. Можливо був невдалий досвід з іншим, вона могла не розповісти про це, таке теж буває і можливе. Хоча може один дуже екзотичний варіант. Приблизно такий який був у мене з однією дівчиною а саме: Секс є, робила мінет з дикою радістю і ентузіазмом. А ось робити куні не давала по причині того що вважає недостойним це робити чоловікові і чоловік повинен залишатися чоловіком і домінувати над жінкою. От ніяк не зміг усунути це. Для неї це якась була велика цінність, а з цінностями важко впоратися. У твоєму випадку це робота з переконанням і цілком розв'язувана проблема.? Успіхів.

Якщо буде відмовлятися від куні, просто скажи їй: "Ти якою дівчиною хочеш бути для мене: хорошою чи поганою?"
Прикріплення: 2361675.jpg (21.8 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом